Presunúť na hlavný obsah

5 mužských klamstiev, ktoré používajú desaťročia a vždy nás nimi dostanú: Na toto si dajte pri výhovorkách pozor

Partnerské vzťahy

Snáď každá to poznáme. Každá sme si tým prešli a povedali sme si, že nikdy viac. Ale... Mnohokrát opäť naletíme.

Hoci si povieme nikdy viac, vždy príde niekto nový a dokáže nás totálne oblbnúť. No a opäť sa ocitneme v tom začarovanom kruhu klamstiev, ktoré už musíte poznať i naspamäť. 

Neprehliadnite: Priateľ pre mňa nevedel urobiť jednu podstatnú vec. Pre niekoho to je maličkosť, pre mňa dôvod na rozchod

Nemal som signál

Túto výhovorku musela počuť minimálne raz v živote každá žena. Väčšinou ide o situácie, kedy sa váš partner vyberie na zábavu s partiou (údajne) a celú noc až do rána bieleho o ňom nemáte žadne správy. Samozrejme, sedieť na akcii s telefónom v ruke nemusí, ale ak žijete v zdravom vzťahu, tak by vám mal napísať, pre váš pokoji na duši, že sa zdrží.

Najmä, ak vy už raňajkujete a on doma stále nie je. Výhovorka "nebol tam signál", v dnešnej dobe, kde signál chytíte aj na Chopku, by vôbec nemala obstáť. Dajte si pozor najmä, ak sa to opakuje pravidelne. 

Ten vzťah pre mňa už nič neznamená

Narazili ste na muža, ktorý je ženatý alebo vo vzťahu, no hrdo vám hovorí, že je pre neho už len formalita a ten vzťah nič neznamená. Áno, môže hovoriť pravdu. Ale ak je s tou osobou stále v jednej domácnosti, po pár mesiacoch sa u nich nič nezmenilo, tak ste pravdeodobne pre neho len niekto, kto ho má zahrániť od rutiny,  ktorú prežíva. Na chvíľu. Potom sa aj tak vráti domov. Pretože tak to väčšinou býva. 

Prečítajte si: Dnešné dvadsiatky sú úplne niekde inde: Muži prezradili, aké sexuálne praktiky na nich použili, aby si získali ich pozornosť

Je to len kamarátka...

Veríte na kamarátstvo medzi mužom a ženou? Ak nie, dobre robíte. Jednoducho čisté priateľstvo, bez vedľajšieho úmyslu aspoň z jednej strany, jednoducho neexistuje. Preto si aspoň dobre overte, o aké "kamarátky" ide. Ak začne s tou svojou tráviť viac času, či už osobne, alebo na telefóne, asi tu niečo nehrá. Nebuďte naivná a naozaj neverte všetkému, čo vám povie. 

Myslím IBA na teba

Ďalšia lož. Pretože neexistuje chlap, ktorý by napríklad pri sexe, občas nemyslel na inú ženu. Ono v podstate nie je nič zlé, pokiaľ vám o tom neklame do očí. Ak na tom nástojí a podozrivo často to opakuje, bude asi za tým oveľa viac, čo sa snaží len nenápadne zamaskovať. Buďte obozretné. 

- Najčítanejšie -