Presunúť na hlavný obsah

Louis Vuitton prichádza s cestovaním v čase: Zoberie vás na Island, kde realita pripomína sen

Cestovanie

Fotografka Viviane Sassen zobrala svoj objektív na emocionálnu cestu islandskou éterickou krajinou a nafotila brandovú kampaň Louis Vuitton pre rok 2020.

Louis Vuitton predstavuje svoju novú brandovú kampaň, trvácnu cestu naprieč časom, emocionálnu púť naprieč krajinami a hranicami, nevinnú zvedavosť pre to, čo leží ako za hranicami, tak aj vo vnútri. Pre značku Louis Vuitton je cestovanie niečo, čo ide za rámec objavovania fyzického cieľa - je to proces sebapoznania, osobná cesta. Za pomoci miestneho produkčného tímu ožívajú snové scenérie pred objektívom fotografky Viviane Sassen, a pripomína základné hodnoty značky Louis Vuitton votknutý do obrazov: umenie cestovania, sny a únik od všednosti, predávanie toho najlepšieho z generácie na generáciu a neustály optimizmus.

Mohlo by vás zaujímať: Stanovanie trochu inak: Vyskúšajte Glamping, trend, ktorý je pohodlnejší ako luxusný hotel

 

 

Predstavivosť letí na Island, do krajiny ohňa a ľadu, na ostrov svetla a tmy s okúzľujúcou krajinou. Prostredníctvom kontrastnej scenérie, od južných pláží čierneho piesku a mystických poloostrovov ostrova až po dramatické ľadovcové jazerá a malé lávové jaskyne na severe, sa deti objavujú ako vo sne. Postele z ľadu a snehu ležia ticho na pozadí a plaché lúče svetla si razia cestu skrz hmlisté nebo. Vysoko stojace hory sa zrkadlia v nekonečnej hladine vody s premenlivou štruktúrou tónov modrej a sivej.

Vnútorné dieťa slobodne prechádza snovou krajinou a dáva sa na svetlú budúcnosť s pocitom nevinnosti a radosti. Rovnako ako v detskom svete je možné všetko: z krabic na klobúky sú ako kúzlom bubny, kufry Alzer sa magicky premenia v Eiffelovku, kľúče od bezpečného zámku v surrealistických tvaroch defilujú na pobreží ostrova. Pocit slobody s ľahkosťou zajtrajška - ako plavka do krajov, ktoré máme vo vnútri seba. 

Prečítajte si: Geotermálne minerálne kúpele Blue Lagoon na Islande: Exkluzivita na tomto svete a dokonalý relax

Fotografka Viviane Sassen zobrala svoj objektív na emocionálnu cestu islandskou éterickou krajinou a nafotila brandovú kampaň Louis Vuitton pre rok 2020. Islandskí školáci sa vydávajú na cestu impozantnou prírodou a hravo preskúmavajú obzory ostrova. Od osemdesiatych rokov svetobežní fotografi zachytávajú ikonický Monogram a galérie portrétov osobností v neustále sa meniacich scenériách, v neočakávaných kútoch sveta... a každá kampaň je cyklom pôsobivých snímok, ktoré sú relevantné dodnes.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe