Presunúť na hlavný obsah

Wow, pamätáte si najslávnejšieho sexi milionára? Pozrite si, ako sa hecol pri narodení dcérky pred 25-ročnou kráskou

Zábava

Milionár Gianluca Vacchi sa stal hrdým oteckom po tom, čo mu jeho 25-ročná partnerka priviedla na svet dcéru. Wow, nebudete veriť, čo jej pripravil na uvítanie.

Preslávil sa tancom so svojou vtedajšou manželkou a zo dňa na deň sa stal hviezdou internetu. A keďže je milionár, čo žije v prepychu, jeho súkromný život sa stal ihneď pod drobnohľadom. Odvtedy sa však stihol rozviesť, jeho bývalá manželka porodila dieťa novému mužovi a on vystriedal niekoľko partneriek. Nikomu však neuniklo, že všetky boli na seba typovo veľmi podobné. 

Taliansky milionár Gianluca Vacchi pôsobí na pohľad staršie ako v skutočnosti je, hoci vyzerá skutočne veľmi atraktívne. Nečudo, že je pre ženy a najmä mladé krásky doslova magnetom. Už nejaký ten rok však tvorí pár s 25-ročnou venezuelskou kráskou Sharon Fonseca, ktorá mu len pred pár dňami priviedla na svet ich spoločného potomka. Je ňou dcérka, ktorej dali meno Blu Jerusalema.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi),

Čítajte tiež: Nový seriál Emily in Paris spôsobil vo svete ošiaľ. Zamilovali si ho ľudia z celého sveta

Okúzlila ho 25-ročná Venezuelčanka

Dvadsaťpäťročná venezuelská modelka Sharon sa po boku neprehliadnuteľného talianskeho krásavca dokáže rovnako odviazať a životy tohto páru sledujú milióny fanúšikov. Spomínaného Gianluca už takmer 20 miliónov ľudí. Milovník luxusu si vychutnáva každú minútu života a nepoľavil ani zo svojich tanečných kreácií. Tancuje všade a s kýmkoľvek, kto má chuť sa zapojiť.

Keď čakali, kým sa na svet vypýta ich dcéra, ktorú Sharon nosila pod srdcom, dvojica si spolu aj s personálom zatancovala priamo na izbe. Sharon to s tehotenským bruškom pristalo a bolo úžasné sledovať, ako sa dvaja radujú z tohto životného momentu a všetko berú s nadhľadom. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi),

Neprehliadnite: Slávny fotograf nafotil skupinu mladých dievčat, následne ich poprosil o jednu vec. Ďalší dôkaz, že žijeme v pomýlenej dobe

Privítanie dcérky Blu Jerusalema vo veľkom štýle

Dcérka dostala krásne meno Blu Jerusalema a nebol by to Gianluca Vacchi, keby sa opäť neukázal. Po tom, čo si bol vyzdvihnúť svoju drahú partnerku s dcérkou, ich čakalo prekvapenie, na aké sa v živote nezabúda. Wow, sledujte tieto zábery, budete si totiž pripadať ako v rozprávke!

VIDEO: Nenechajte si ujsť prekvapenie, ktoré si Gianluca Vacchi prichystal pre svoju krásnu ženu Sharon Fonseca s dcérkou

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi),

- Najčítanejšie -