Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Elegancia v chladných dňoch: Návrhári oživili zabudnutý trend a takto štýlovo ho môžete dnes nosiť

Móda

Z kožených rukavíc urobili dizajnéri zvučných mien neprehliadnuteľný módny doplnok zimných dní.

Vždy, keď si myslíme, že trendy sa opakujú a návrhári už nemajú s čím novým prísť, nastane z ich strany prekvapenie. Tentokrát oprášili kúsok, akým sú kožené rukavice a vniesli mu nový nádych. 

Nosia sa až po predlaktie a ich vzhľad je neprehliadnuteľný aj vďaka tomu, ako ich zakomponovali do stylingov.

Inšpirujte sa: VIDEO: Topánky na jeseň/zimu 2020/2021, ktoré bodujú v uliciach: Po ktorých siahnete túto sezónu vy?

Overal necháva priestor doplnkom

Na jeseň obľúbený overal v pleteninovom prevedení ponúka priestor na realizáciu vo výbere doplnkov. Biele rukavice sa objavujú u viacerých dizajnérov ako Givenchy, Alberta Ferretti a Dior. Sú na pohľad odvážne, ale ako môžete vidieť v stylingu neprehliadnuteľné v tom pozitívnom zmysle slova.

Nohavicový kostým a úzke rukavice s objemom

Jeden z najvýraznejších stylingov prehliadkových mól. Dámsky nohavicový kostým tón v tóne a k nemu kožené rukavice po predlaktie. Úzky strih vytvára elegantný dojem aj počas chladných dní a objem v predlaktí dodáva rukaviciam a celkovému stylingu na originalite.

Kožené rukavice a nadrozmerná kabelka pod pazuchu

Všimnite si tiež veľkosť kabelky, ktorá sa nosí pod pazuchou. Mimochodom, tento štýl nosenia kabeliek zviditeľnila pred pár rokmi Victoria Beckham, zdá sa, že až teraz však uzrelo svetlo sveta a návrhári a módne domy ako Givenchy využili túto situáciu vo svoj prospech. Inšpirujete sa?

Midi sukňa s objemným svetrom

Midi sukňa s rozparkom a k tomu voľný oversize sveter. Tentokrát voľte rukavice v tóne, ktorý splynie so svetrom, v tomto prípade čierne. Styling, ktorý dokonale odráža to, prečo milujeme kolekcie jeseň/zima 2020. Sú také hrejivé a zároveň hodvábne.

Rukavice ako dominantný kúsok obleku

Black on black. Nadčasová elegancia v čiernej, pričom oblek s koženými rukavicami pôsobí premyslene a sebaisto. V tomto prípade nemusíte siahať ani po doplnkoch, verte, že v takto zvolenom stylingu vynikne sila osobnosti a prirodzená krása. 

Neprehliadnite: VIDEO: Mäkké svetre ako od babičky: Aké kúsky dominujú na jeseň?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe