Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: 7 trendov na jeseň 2020, ktoré musíte spoznať už teraz: Tieto kúsky si obľúbili ženy z celého sveta

Móda

Pre inšpiráciu sme zalovili priamo v uliciach metropol, kde módne trendy z prehliadkových mól ožívajú priamo na tých najsledovanejších kráskach sveta. Čo sa nosí túto sezónu?

Poďte sa s nami pozrieť na trendy, ktoré sme spozorovali v uliciach metropol a získali podobu, ktorá môže zaujať aj vás. Čo nosiť na jeseň 2020, aby vaša investícia nebola len krátkodobým trendom, ale prirodzenou súčasťou šatníka?

Topánky s traktorkovou podrážkou

Trend, ktorý neunikol azda nikomu. S týmito topánkami dokázali módne ikony vykúzliť nespočet outfitov, pričom jedným z najobľúbenejších je kombinácia s nohavicovým kostýmom. Perfektný match, ktorý môžete nosiť do práce i na stretnutia.

VIDEO: Sledujte, ako sa nosia tieto topánky aj s inými stylingami

Spoznajte: VIDEO: Topánky na jeseň/zimu 2020/2021, ktoré bodujú v uliciach: Po ktorých siahnete túto sezónu vy?

Trenčkot

Ultimátna klasika, ktorá zo šatníka nikdy neodíde. Aj pri tomto kúsku však treba vedieť, kedy je čas na jeho obmenu a sledovať, či je jeho strih a dizajn ešte stále v takej forme, aby na vás vyzeral božsky a nie ako nutnosť kvôli počasiu.

VIDEO: Trenčkot sa stane súčasťou vášho šatníka na dlhší čas, tu je inšpirácia, ako ho nosiť opakovane

Legíny 

Čierne a vypasované. Teplákový štýl zamiešal karty aj v street style móde a to nielen počas voľných dní. Rovnako ako legíny, aj mikiny si vydobyli svoju vyššiu pozíciu v záplave trendov a môžete s nimi bez problémov tvoriť veľmi pôsobivé stylingy.

Maxi kabát

Oversize kabát, vystužené a široké ramená. Spoznávacie znaky tohtoročných kabátov, pri ktorých sa dizajnéri držali hesla v jednoduchosti je krása. Perfektne padnúci kabát nič viac nepotrebuje a môžete si byť isté, že tento hrejivý vlnený kúsok sa stane neodmysliteľnou súčasťou nielen tejto sezóny, ale aj tých ďalších.

Midi šaty

Nosia sa s koženými čižmami a v pletených variantoch či uletených farebných kombináciách. Vyváženie farieb dosiahnete spomínanými doplnkami. O ženský vzhľad pritom nie je núdza. Módne nadšenkyne si prídu na svoje práve v kreovaní takýchto outfitov.

Čižmy po kolená

Sú v kurze každú sezónu a mnohé ženy milujú jeseň práve kvôli nim. Ich dizajn sa však posunul a dnes môžeme vidieť prepracovaný štýl priamo na ich nositeľkách. Stylingy, ktoré potvrdzujú túto pravdu, stoja za povšimnutie a mali by ste ich spoznať čím skôr.

Inšpirujte sa: VIDEO: Mäkké svetre ako od babičky: Aké kúsky dominujú na jeseň?

Žltý kabát

Úlet, ktorý zaplavil ulice známych miest. Je nám jasné, že nie každá žena si naň trúfne, ale ako môžete vidieť, odvaha odlíšiť sa od davu, sa obzvlášť v tejto dobe, keď každý vyzerá rovnako, cení. Návrat originality a vlastného štýlu je dlho v očakávaní.  

- Najčítanejšie -