Presunúť na hlavný obsah

Netrpezlivo čakáte na lásku, no ona stále neprichádza? Pozrite sa spolu s nami, kedy stretnete svoju osudovú polovičku

Partnerské vzťahy

Mnoho úspešných žien, spája jedna vec - sú bez chlapa. My sme sa pozreli na to, v čom to môže byť a zistili sme, že stačí len malá zmena na to, aby ste stretli svoju osudovú polovičku.

Vyzerajú perfektne, sú úspešné a bez chlapa. Niektoré ženy skrátka nevedia nájsť svojho osudového muža. A chyba pritom môže byť v banálnych veciach. Pozrite sa, kedy stretnete toho pravého. Dobrá správa je, že stačí zmeniť pár drobností. 

Neprehliadnite: Dynamická, zábavná, láskavá a elegantná: Takto vyzerá dokonalá žena očami mužov

Platonická láska môže byť v istých prípadoch oveľa pohodlnejšia

Ak sa vám pravidelne stáva, že sa vždy zaľúbite do muža, ktorý má nejaké záväzky, rodinu alebo býva v inej krajine, pravdepodobne to nebude len náhoda. Možno len skutočne pracuje vaše podvedomie a cielene si vyberáte radšej chlapíkov, s ktorými to nemá budúcnosť ako by ste mali zvoliť skutočný vzťah.

"Niekedy je totiž náročné aj pre ženy prijať fakt, že by už bolo fajn usadiť sa a nájsť konečne toho pravého. Platonická láska totiž môže byť v istých prípadoch oveľa pohodlnejšia," vysvetľuje Mgr. Martin Klinger, klinický psychológ. 

Máte zo seba komplexy

Napriek tomu, že od okolia stále počúvate, že vyzeráte super, vy sama si to nemyslíte. Vždy nájdete niečo, s čím nie ste spokojná. Raz je to postava, inokedy vlasy, potom pleť. Teraz budeme veľmi úprimné. Musíte si priznať, že vám chýba patričná sebaúcta a sebadôvera.

Naozaj platí to, že ak je žena šťastná a spokojná, vyžaruje to aj navonok. Tak sa teraz povinne pozrite do zrkadla a povedzte si päť vecí, čo na sebe máte rada. To bude taký malý krôčik k tomu, že čoskoro už nebudete každý večer zaspávať sama.  

Vyhýbate sa spoločnosti

Ráno sa prebudíte, vyvenčíte psa, idete do práce, potom do posilky, večer odpoviete na nejaké pracovné maily a doslova odpadnete do postele. Takto nejako vyzerá život dnešných úspešných single žien. Pohltené prácou, úplne zabúdajú žiť skutočný život. To, že občas vybehnete na nákupy, či pohár vína s kamoškou nerátame.

Tam asi pána dokonalého veru nestretnete. Musíte začať aj spoločensky žiť. Chodiť večer do podnikov, divadla, kina, či na rôzne akcie. Presne tie, na ktoré síce dostávate pozvánky, ale vždy skončia v spamovom koši. 

Prečítajte si: Mužov narodených v týchto troch znameniach nespútate. Nadovšetko totiž milujú slobodu

Vždy sa nájde dôvod, prečo nie je ten pravý

Aj vy poznáte vety typu?: "Roman bol perfektný, ale… Peter bol takmer dokonalý, len…" Že sú vám notoricky známe? Tak potom možno to je dôvod, prečo ste stále sama. Prestaňte dookola hľadať niekoho lepšieho. Pán ”Božský” ako ho poznáme zo seriálov je skutočne len hrdinom filmového plátna.

Je prirodzené, že ten váš bude mať aj nejaké chyby. Rovnako ako ich máte aj vy sama. "Občas nie je zlé, nastaviť si aj opačné zrkadlo. Skúste prehodnotiť zoznam svojich kritérií a nejaké body jednoducho vynechať." A ktovie, možno zistíte, že muž vašich snov sedí rovno pri vedľajšom stole…

 

- Najčítanejšie -