Presunúť na hlavný obsah

Maximum jemnosti a wow efekt v jednom: Tieto kúsky by mali byť súčasťou vášho šatníka

Móda

Minimalizmus je aktuálne veľkým hitom. Rovné strihy, jednoduché línie a zemité farby, hlásia comeback. Ktoré kúsky by vám rozhodne nemali chýbať v šatníku?

Čierny top a nohavice - nestarnúca klasika

Čierna je skrátka nestarnúcou klasikou. Nikdy neurobíte krok vedľa, ak celý svoj outfit koncipujete v tejto farbe. Rozhodne si zaobstarajte top a nohavice v tejto farbe. Ide o nadčasové kúsky,  ktoré milovala Audrey Hepburn a dodnes na ne nedá dopustiť Mathilde Goehler, či Kate Middleton. A áno aj čiernou dokážete navodiť pocit nežnosti. Len zabudnite na výrazné doplnky a efekt bude dokonalý. 

Županové kabáty ako hit jesene/zimy 2020

Takzvaných županových kabátov je momentálne na výber obrovské množstvo a vyzerajú skvele. Pokiaľ máte obavu z experimentovania s opaskom, siahnite po tejto variante, ktorá je ideálna najmä pre ženy s postavou typu presýpacích hodín - pekne zvýrazní krivky, ale aj tie, s chlapčenskou - tým dokáže vyčarovať pás a ženskú siluetu.

Ide teda o univerzálny kúsok, ktorý sa hodí každému a zdá sa, že tak skoro ani nevyjde z módy. Jediné upozornenie - kupujte správne padnúcu veľkosť, aby ste nevyzerali ako vo vreci.

Prečítajte si: Iveta vymyslela pri fľaši vína biznis, ktorý ocenili aj v zahraničí. S manželom vyrábajú prémiové džemy s alkoholom

Oversize šaty - kúsok, ktorý podčiarkne čaro vašej osobnosti

Oversize šaty sú nielen pohodlné, skvele vyzerajú, ale navyše vás dokonale zahrejú. Takýto kúsok je v zime viac ako must -have. Voľte ich v prírodných tónoch a veľmi ich nekombinujte s výraznými doplnkami. Nechajte vyniknúť čaro svojej osobnosti v minimalistickom duchu.

Koženné "páperky" - rebelka s dušou romantičky

Nebojte sa siahnuť ani po športovejšej verzii. Obyčajné tepláky, vyzerajú skvele s teplými, vlnenými svetrami a páperovými bundami. Tie však môžu byť aj v luxusnejšej verzii - v kožennom prevedení. Práve daný materiál, dodá celkovo vašej vizáži spomínaný wow efekt. 

Neprehliadnite: Zuzka a Peter žili v Holandsku, kúsok cudziny priviezli aj na Slovensko: Vyrábajú vlastnú kávu, aká tu ešte nebola

- Najčítanejšie -