Presunúť na hlavný obsah

Najpopulárnejší účes celebrít ženu ešte viac skrášli: Karolína Kurková ako budúca trojnásobná mamička v Evinom rúchu

Zahraničné celebrity

Karolína Kurková len nedávno zmenila imidž a krátko na to oznámila novinu – pod srdcom nosí tretie dieťatko. Bude to ďalší chlapec alebo dievčatko?

Česká topmodelka Karolína Kurková patrí medzi svetové špičky v modelingu a za roky pôsobenia v tejto brandži sa stala svetoznámou ikonou. Tridsaťšesťročná modelka má so svojím manželom už dvoch synov – Tobina (11) a Noaha (5). Karolína je rodinne založená a popri tom sa stíha aj naďalej venovať modelingu. V súkromí preferuje tak, ako väčšina modeliek minimum make-upu a dôraz na prirodzenú krásu. Nedávno sa však odhodlala pre zmenu imidžu a zvolila účes, ktorý patrí medzi najpopulárnejšie medzi celebritami – tzv. lob. 

Čítajte tiež: Wow, pamätáte si najslávnejšieho sexi milionára? Pozrite si, ako sa hecol pri narodení dcérky pred 25-ročnou kráskou

Účes, ktorý zviditeľnili celebrity, vždy zmení ženu k lepšiemu

Označujú ho ako najpopulárnejší účes celebrít a niečo na tom pravdy bude. Lob je predĺženou verziou bob účesu, kedy vlasy siahajú po ramená. Tento univerzálny účes sa hodí každej žene bez ohľadu na farbu či kvalitu vlasov. Jeho veľkou výhodou totiž je, že riedkym vlasom vyčaruje objem a husté vlasy zase pre zmenu odľahčí. 

Karolína patrí k ženám, ktoré majú rovné vlasy a po tom, čo zverejnila, ako zmenila imidž, musíme povedať, že rozhodne jej dodal šmrnc. Rovné blond vlasy doplnené červeným rúžom jej pristanú, ale to však nie je jediné, čo ju rozžiarilo. Karolína totiž pod srdcom nosí vytúženého tretieho potomka. 

V Evinom rúchu a pod srdcom tretie bábätko

S manželom Archiem Drurym tvoria harmonický pár a s rodinou trávi najviac času. Nedávno topmodelka nafotila pre magazín Glamour krásne ženské fotografie v Evinom rúchu, kde vidno aj jej rysujúce sa bruško. Karolína prezradila, že práve tretie tehotenstvo jej pomohlo byť so sebou vyrovnaná a spokojná. Často jej totiž retušovali pupok, čo mladej modelke samozrejme nepridávalo na sebaistote.

Neprehliadnite: Nahota je pre mňa prirodzená a nevidím dôvod, prečo sa hanbiť: Budúcu mamu Emily Ratajkowski mnohí nechápu

Mohlo by sa zdať, že ženy, ktoré sa živia modelingom a sú považované za dokonalé bytosti, nemajú žiadne podobné pocity, ale opak je pravdou. Karolína pôsobí v oblasti modelingu od svojich pätnástich rokov a po tom, čo odštartovala kariéru v New Yorku, sa stala jedným z anjelikov Victoria's Secret. 

Myslíte si, že bude mať Karolína Kurková dievčatko alebo chlapca?

spolu hlasovalo 57 ľudí

Chlapca
13
 

- Najčítanejšie -