Presunúť na hlavný obsah

Slávnostné účesy, ktoré vám nezaberú viac ako 5 minút: Zabudnite na staromódne výčesy

Krása

Účes na výnimočnú príležitosť nemusí vždy znamenať čo najkomplikovanejší výčes alebo hniezda na hlave. Presvedčia vás o tom nasledovné looky.

Slávnostný čas si vyžaduje niečo výnimočné, avšak nikdy nezabúdajte na to, že vizáž a styling idú ruka v ruke. Ak zvolíte slávnostný styling, make-up a vlasy by mali byť čo najjednoduchšie. O tom, že aj s jednoduchosťou sa dá čarovať, vás presvedčia nasledovné looky z prehliadkových mól. Zabudnite na výčes ala svätožiara z kultového filmu Pelíšky, ktorú si isto každý z vás veľmi dobre pamätá. V hre sú tieto moderné a pritom nenáročné účesy.

Inšpirujte sa: Sviatočné looky, v ktorých zahviezdite: Nemusí to byť prehnané, stačí vždy siahnuť po jednom beauty produkte

Cestička na bok a low ponytail

Všetky účesy na sezónu jeseň/zima 2020/2021 majú niečo spoločné a to je uhladenosť a cestička na bok alebo na stred. Uhladené vlasy a nízky cop v podobe rovných vlasov nechá do popredia vyjsť vašu tvár a zároveň dosiahnete automaticky elegantný vzhľad a nežnejšiu podobu vášho ja. 

Natural hair, natural brow

Prirodzenosť vládne svetu. Aspoň tomu módnemu a čoraz viac sa tento trend zo západu dostáva aj do postkomunistických krajín. Pre prirodzené vlasy s dôrazom na ich štruktúru a nenápadnú farbu sú ideálnym spoločníkom na slávnostný večer výrazné šperky. Náušnice v zaujímavom dizajne uprednostnite pred tými, ktoré pôsobia gýčovitým dojmom. 

Zimný wet look 

Mokrý efekt vo vlasoch nemusí byť vždy len v celkovej uhladnej podobe. Stačí hladký vrch a zvyšo vlasov môže byť jemne zvlnených. Stredne krátke vlasy sú ideálne a laminácia obočia v kombinácii s týmto účesom vykúzli zaujímavý modelkovský look

Shiny natural hair

Lesk vo vlasoch, ktoré necháte jemne viať. Niekedy stačí naozaj málo a naučiť sa vidieť krásu v tom, čím disponujete. Vlasy prehodené na bok potom vytvoria väčší objem na jednej strane a prebudia vo vás sebaistotu, nehovoriac o sexepíle. Tento look počas večera môžete premeniť na cop s elegantnou saténovou gumičkou.

Neprehliadnite: Zlato ako elixír mladosti: Vypnutá pleť, eliminácia vrások a STOP-ka pigmentovým škvrnám

Cestička na stred

Tento look sme mohli tento rok na prehliadkach vidieť vo veľkom, pritom nejde o nič nové. Návrat k všetkému „starému dobrému“ je rokmi overený spôsob, ako nič nepokaziť a ísť na istotu. V tomto však musíte byť detailista a venovať cestičke dostatočnú pozornosť. Ani jeden centimeter nakrivo sa neodpúšťa. Na vlasy môžete použiť zaujímavú elegantnú sponu.

- Najčítanejšie -