Presunúť na hlavný obsah

Hravá okázalosť: Naučte sa nosiť brallete v každom veku, takto vždy budete vyzerať skvele

Móda

Brallete sa stáva aj túto sezónu neodmysliteľnou súčasťou našich šatníkov. Je však treba vedieť, ako s týmto kúskom, vrámci stylingu narábať. Lebo v tomto prípade, treba podotknúť, že nie je úplne pre každého.

Topy pripomínajúce podprsenky, tzv. brallete sú aktuálne veľmi obľúbeným kúskom. A inak tomu nebude ani počas letnej sezóny. 

Skvele vyznejú v kombinácii s casual, či elegantným sakom, jeansovou bundou, ale chybu neurobíte ani pri kožennej variante daných zvrškov. Brallete je skrátka new black. Je však rozdiel ako ich nosiť v dvadsiatke, v tridsiatke, či štyridsiatke. Po nej by ste už tento prvok mali zo šatníka predsa len vynechať. Pozrite sa s čím ich kombinovať, v ktorom veku a na čo si dať pozor. 

20+

Hlavnou podmienkou pri tom, keď chcete mať brallete ako súčasť šatníka je bezchybná postavička. To je viac ako žiadané. Pri tomto kúsku, totiž vynikne akákoľvek nedokonalosť v oblasti pása.

NeprehliadniteMovie inspo: Móda podľa neodolateľnej Sharon Stone v erotickom trileri Základný inštink

V 20 - tke si pokojne vezmite výraznejšie doplnky, vo forme topánok, náušníc, či kabelky. Fantázii sa v tomto smere  medze nekladú. Nebojte sa farieb, aj keď starou dobrou klasikou sú tlmenejšie odtiene. 

30+

V tomto veku sa skutočne hrajte s odtieňmi. Aj keď máte čo ukázať, predsa len, by ste mali voliť už skôr elegantnejšiu variantu. Dobré je siahnuť po brallete v svetlejšom tóne ako je vaša vrchná časť oblečenia. 

Pokojne si vezmite sako, jeansy, nohavice, či plisovú sukňu. Nechajte vyniknúť vašu osobnosť a individualitu. Nezabúdajte, že bielou, béžovou, sivou a čiernou, nikdy nič nepokazíte. 

40 +

Nebudeme si klamať, no v 40 - tke predsa len treba byť už o niečo uvedomelejšou. Aj v oblasti stylingových variácií. Brallete je stále fajn voľbou, no skvelé je, ak si dáte ešte tzv. medzivrstvu.

Čítajte tiež: Pleťové séra pre ženy po 30-tke: Čím skôr začnete, tým viac rokov si ušetríte a budete viditeľne mladšia

Transparentý top v rovnakej farbe je priam dokonalý. Zachová sexi look, no zároveň vám neuberie z elegancie a dôstojnosti. Úzke jeansy, lodičky a môžete vyraziť do ulíc. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe