Presunúť na hlavný obsah

Nezaujíma ich len vzhľad. Toto sú kritéria, podľa ktorých si muži vyberajú svoju manželku

Partnerské vzťahy

Aj keď v spoločnosti panuje mýtus, že partnera si ako prvé ulovia tie najkrajšie, faktom je, že je to v skutočnosti presne naopak. Čo všetko by mala ich vyvolená spĺňať?

Samostatná, no zároveň citlivá 

Žiaden dospelý muž, ktorý má v pláne usadiť sa, netúži po žene, ktorá nie je bez neho schopná prežiť čo i len deň. Samozrejme, sú muži, ktorí imponujú práve takýmto ženám, no často sa stáva, že sa aj kvôli tomu mení ich partnerka v ich očiach na majetok, ktorý vlastnia a ktorý si dostatočne nevážia. Žena, ktorá je teda podľa väčšiny opačného pohlavia tá na vydaj, by mala vedieť fungovať samostatne - či už po finančnej alebo súkromnej stránke. Veci, akými sú schopnosť postarať sa o domácnosť, schopnosť pokryť svoje finančné náklady, ale aj starostlivosť o seba, sú pre nich rozhodujúce. 

Na druhej strane je dôležitý vyvážený stred. Žiaden muž zrejme netúži po manželke, ktorá ho nepotrebuje a so všetkým si dokáže poradiť sama. Ich prirodzený pud im totiž káže ochraňovať nežnejšie pohlavie.

Prečítajte si: 5 základných P dnešných mužov: Ktoré potreby musia mať vždy naplnené?

Slušnosť ako základ 

Žena je synonymom nežnosti a jemnosti. Aj to v mužoch vytvára potrebu vybrať si tú najslušnejšiu a najskromnejšiu, ktorá bude pre nich stelesnením dokonalosti. Spája sa im to podvedome s budúcim materstvom. Azda neexistuje chlap, ktorý by túžil po žene, ktorá konzumuje viac alkoholu než on a za deň stiahne balíček cigariet. Chce, aby jeho polovička bola skvelým príkladom pre dieťa. Príliš divoké a neustále žúrujúce ženy sú tak pre nich zábavkou na jednu noc, zatiaľ čo tie tiché, na prvý pohľad možno nenápadné, im dokážu učarovať pokojne aj na celý život.

Sebavedomie

Nič mužov nepriťahuje tak, ako to, keď má žena zdravé sebavedomie. Samozrejme, je úplne v poriadku o sebe z času na čas pochybovať a potrebovať slová útechy od partnera. Ak však patríte k ženám, ktoré majú každý deň tendenciu pýtať sa na to, či vás skutočne ešte stále ľúbi a či náhodou v tých šatách nevidieť tie nadbytočné kilá - ktoré si on zvyčajne ani nevšimne, máme pre vás zlú správu. Skromnosť je síce na mieste, no nedostatok sebavedomia dokáže pôsobiť odpudzujúco. Keď má muž na výber medzi dvoma ženami, z ktorých jedna z nich kypí sebavedomím, verte nám, že si vyberie práve tú. Pozor, aj tam však existujú nejaké hranice a je rozdiel byť dostatočne sebavedomá a príliš zahľadená do seba.

Neprehliadnite: Ženy, ktoré najčastejšie zvádzajú ženatých chlapov majú jedno spoločné. Nejde pritom o žiadne šupy

- Najčítanejšie -