Presunúť na hlavný obsah

Veci, ktoré pôsobia na mužov antisexi. Vyvarujte sa im skôr, než si zničíte sexuálny život

Partnerské vzťahy

Na každom človeku nájdeme niečo, čo sa nám nepozdáva. Niečo, čo nás odpudzuje, niečo, čo sa nám nepáči. Ktoré veci sú to najčastejšie u mužov hľadajúcich si partnerku?

Krátke vlasy

Akokoľvek sa nám kratšie vlasy môžu zdať štýlové, faktom je, že na väčšinu mužov pôsobia antisexuálne. Nehovoriac o úplne krátkych strihoch na chlapca, ktoré sú v psolednej dobe čoraz populárnejšie. V prípade, že máte partnera, ktorému sa páčite aj s týmto strihom - vyhrali ste. Ak ste však nezadaná a túžite si nájsť potencionálneho manžela, na krátke vlasy zabudnite. Viaceré psychologické výskumy totiž dokázali, že až 85% mužov inklinuje k ženám s dlhšími vlasmi. Dôvodom je práve vyzdvihnutie ich ženskosti.

Prečítajte si: V mužskom svete: Takto sa správame, ak vám zahýbame

Z extrému do extrému 

Muži majú radi upravené ženy. Často to znamená to, že by sa mali okolo bežnej starostlivosti o seba postarať aj o čosi navyše, napríklad o jemný mejkap či vkusnú manikúru. Aj tu však platia určité mantinely, ktoré by sa nemali prekračovať. Pokiaľ máte dlhé, umelé nechty, ktoré si človek všimne už na prvý pohľad, máme pre vás zlú správu. Práve tie sú totiž signálom neprirodzenosti a umeliny, o ktorú žiaden skutočný muž nestojí. Ďalším tenkým ľadom býva aj prehnaná vizáž. Zatiaľ čo jemný mejkap a niekoľko drobných ťahov vedia dokonalo podčiarknuť vašu krásu, príliš výrazné, neprirodzené obočie, prehnané kontúry a rozjasňovače či silno orámované pery pôsobia antisexi. Hoc to totiž na fotografii vyzerá primerane, v skutočnosti je to oveľa výraznejšie a často za mierou akejsi nosnosti. A vedľa takejto ženy sa zrejme nechce zobudiť žiaden muž.

Chlapčenské správanie

Zrejme nikoho neprekvapíme zistením, že chlapom sa ženy pripomínajúce opačné pohlavie jednoducho nepáčia. Nájdu sa prípady, kedy im môže pripadať cigareta v ústach síce vzrušujúca, no ak k tomu pridáte chlapčenské oblečenie, vulgárny slovník či iné pre opačné pohlavie typické mravy, nečakajte pozitívny feedback. 

To isté sa týka aj žien, ktoré sú vo vzťahu. Napriek tomu, že ste svojmu partnerovi už odhalili aj svoju domácu stránku, podľa vzťahových terapeutov je potrebné, aby vášeň z vášho vzťahu nevymizla. A práve tá sa buduje rozvíjaním potreby javiť sa svojmu partnerovi čo najpríťažlivejšie, tak, ako na začiatkoch vášho vzťahu. Buďte sama sebou, no zároveň sa o seba nezabudnite starať a správať sa ako dáma.

Neprehliadnite: Ženy, ktoré najčastejšie zvádzajú ženatých chlapov majú jedno spoločné. Nejde pritom o žiadne šupy

Ponižovanie

Nič nie je v očiach druhého pohlavia viac nepríťažlivejšie, než žena, ktorá neustále plače nad tým, ako vyzerá. Tým, ako sa totiž vnímate vy, totiž vysielate signál aj svojmu partnerovi. Ak nie ste spokojná s tým, že ste schudli zopár kíl a stratili so svojich kriviek, snažte sa s touto vecou niečo spraviť. Nemyslíme tým však plakať partnerovi donekonečna na ramane, práve naopak. V prípade, že vás trápi opačný problém, pustite sa do posilovania, Základom je, aby ste sa cítili spokojná, inak sa to už za krátky čas dokáže prejaviť na vašom sexuálnom, ale aj bežnom živote. Žiadneho muža nepriťahuje žena, ktorá si neváži samu seba. Ako si ju potom majú vážiť oni?

- Najčítanejšie -