Presunúť na hlavný obsah

Comeback 90. rokov vo forme scrunchie: Gumičky, ktoré dokonale dotvoria outfit a zároveň sú pre vlasy skvelou voľbou

Móda

Gumičky, ktoré si popularitu získali najmä v 90. rokoch, hlásia veľký retro návrat. Nosia sa však už k bežnému dennému looku, no dokážu skvele doťuknúť aj večerný model.

Nostalgia detstva a prelínanie sveta ženy

Hravý, ženský doplnok, predstavoval v 90. rokoch praktickú vec pri cvičení, či bežnom upratovaní. V tom čase, veru neišlo o žiadnu veľkú módnu vychytávku. Textilné gumičky, boli bežná súčasť života, no nikto im nedával prívlastky fashion doplnkov. Dnes je však všetko inak.

Scrunchie zažívajú zašlú slávu a skutočne sú na výslní.  Môžete ich nosiť formálne, ale aj ako chic prvok k večerného outfitu. 

Mohlo by vás zaujímať: Životopis, vďaka ktorému získate prácu, kde viete byť jedna z najlepších: Bod číslo 3 je najdôležitejší

Nebojte sa pri nich rôznych materiálov - k tým elegantným patrí satén, hodváb, zamat. K menej formálnym rozhodne radíme bavlnu, ľan, úplet, či dokonca vlnu. Skvele vyzerajú len tak v bežne zopnutom cope, ktorý pôsobí takto mimoriadne žensky a necháva vyniknúť prirodzenú krásu.

Hravé a nežné

Aktuálne je veľmi obľúbená aj táto variácia hairstylingu. Tým že máte časť prameňov voľne spustenú, umocňujete dievčenský look, ktorý je v dnešnej dobe veľmi žiadaný.

Čo sa týka farieb, je dobré zvoliť takú, ktorá korešponduje s nejakou časťou, vášho stylingu. Môže to byť farba topánok, aplikácia na blúzke, či brošňa na kabelke. 

Vo všeobecnosti sú veľmi IN pastelové odtiene, tóny červenej, bordovej, či zvieracie potlače. To všetko sa bude nosiť aj v letnom období.

Vlasom sa perfektne prispôsobia

Klasický vysoký cop, bude so scrunchie gumičkou pôsobiť  skutočne sexi a netradične. Zvýrazní črty vašej tváre a upriami na vás pozornosť. O tom niet pochýb. Vo všeobecnosti pôsobí vysoký cop mimoriadne sexi. No takto má aj inú výhodu.

Prečítajte si: Bezobalové shopy získavajú čoraz viac na popularite: Nájdete v nich čapované oleje aj háčkované tampóny

Vďaka tomu, že sú scrunchie tvorené z látky, sa vašim vlasom perfektne prispôsobia. Ďalším plusom je to, že gumička sa nedá uviazať príliš silno a vlasy tak nepodstupujú enormný tlak na pokožku a korienky. Vyhnete sa tak polámaniu a to je naozaj pozitívny aspekt.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe