Presunúť na hlavný obsah

Ikonické wrap dress 5x inak: Naučte sa ich nosiť s gráciou

Móda

Šaty sú symbolom ženy. Zdôrazňujú povab, podčiarkujú eleganciu a pridávajú na sexappeale. A ikonické wrap dress sa dajú nosiť na stovky spôsobov. Navyše sa hodia takmer každej žene.

Kľúčové 70. roky

Šaty sú symbolom ženy. Zdôrazňujú povab, podčiarkujú eleganciu a pridávajú na sexappeale. A ikonické wrap dress, sa dajú nosiť na stovky spôsobov. Nedala na ne dopustiť princezná Diana, zbožňuje ich Kate Middleton a verná im je mnohokrát Rosie HW. Lichotia totiž každej postave a hodia sa na akúkoľvek príležitosť. 

Čítajte tiež: Brigitte Bardot ako ikona minulosti aj súčasnosti. Toto sú jej tipy na večnú krásu

Ich popularita vzrástla najmä v 70. rokoch, kedy ich na výslnie povýšila návrhárka Diane von Fürstenberg. Zavinovacie šaty povýšila na inú úroveň a stali neodmysliteľnou súčasťou základného šatníka.

1. Na všedný deň ako stvorené

Wrap dress sú dobrou voľbou na bežný deň. Sú pohodlné, skvele padnúce a hodia sa aj do práce. Vezmite si k nim pár elegantných doplnkov ako hodinky, či kabelku a v práci zažiarite. Čo sa týka účesu, jemné vlny sú vždy dobrá voľba, nakoľko podčiarkujú ženskosť a pôvab.

2. Do mesta aj na pláž

Nebojte sa pri nich originality, veľkých kvetinových vzorov, či rôznych aplikácií. Dokonca aj podkladová farba môže byť odvážnejšia, keďže leto je na to ako stvorené. Veľké slnečné okuliare, šľapky, slamenný klobúk, či kabelka sú skrátka summer must - have. 

3. Elegancia a jemnosť

Charakter zavinovacích šiat dokážete meniť aj samotným materiálom, po ktorom pri nich siahnete. Elegantný je satén, hodváb. No a na leto sú aj veľmi príjemné na nosenie, čo sa tiež počíta. Uzol môžete viazať na bok, či na stred, opäť to záleží na vašej kreativite a type postavy

4. Ideálna voľba na večer

Večerný drink vo dvojici, či s kamoškami a wrap dress sú skrátka skvelé combo. Vezmite si pokojne midi dĺžku, ktorá sa hodí rovnako nižším aj vyšším ženám. Materiálovo je v tomto prípade skvelý zamat, ktorý výnimočnosť príležitosti vždy podčiarkne. Takže sa takto môžete vybrať rovnako aj do luxusnej reštaurácie, či do  divadla. 

5. Extravagancia s noblesou

Ak máte peknú postavu, nemusíte sa báť ani takéhoto odvážnejšieho kúsku. Pokojne nechajte vyniknúť svoje krivky. Stačia naozaj minimalistické doplnky, keďže už samotný model je viac ako výrazný. 

Neprehliadnite: Módne trendy na jar 2021, ktoré sa oplatí poznať. Dosť bolo teplákom, vymeňte ich za niektorý z týchto stylingov

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe