Presunúť na hlavný obsah

Beauty rutina na opaľovanie v roku 2021: Neriskujte skoré vrásky a naopak, takto budete pôsobiť mladšie

Krása

Honba za bronzovou pokožkou nás môže urobiť oveľa staršími ako v skutočnosti sme. Preto by sme sa mali snažiť skôr bunky omladiť, a to aj počas opaľovacej sezóny.

Opaľovací rad àla Palla je moderným sprievodcom v tom, ako by opaľovanie malo vyzerať. Dôležité je nielen chcieť mať krásne opálenú pokožku, ale najmä zdravú a nevystavovať ju extrémnemu žiareniu. Na tom sa zhodnú všetci odborníci, ktorí pracujú so zdravím a krásou.

Inšpirujte sa: DIOR CRUISE 2022 v Aténach: Na mieste, kde sa prvýkrát konala olympiáda, kráčali novodobé bohyne

„Ľahké opaľovanie je pre pokožku zdravé, ale len v malom množstve, dobrom čase a s dobrou slnečnou ochranou. Slňte sa postupne v doobedných a neskorých poobedných hodinách, dodržujte pitný režim, vyhýbajte sa spáleniu a natrite si vhodný vysoký SPF aspoň polhodinu pred pobytom na slnku, dôkladne rozmažte a počkajte, kým sa vstrebe. Potom počas dňa prevrstvite prírodnou kozmetikou @alapalla slnečnou líniou,“ odporúča doktorka Alena Pallová.

Krém na bunkovú ochranu a anti-aging 

Krém na pleť a telo obsahuje bio avokádový a tamanu olej, ktorý je prirodzeným UV filtrom.  Obohatený je o 5 pantentovaných látok. Ectoin® vo vyššej koncentrácii chráni pokožku voči UV žiareniu a pomáha tak predchádzať foto starnutiu pokožky (foto ochrana kože na bunkovej úrovni). MossCellTecTM No. 1 chráni pokožku pred vonkajšími agresormi, aktívna látka pôsobí na bunkovej úrovni – ochrana zdravia bunkového jadra. Ďalšia patentovaná látka je vo forme, ktorá umožňuje lepší prienik vitamínov do pokožky – Phytosolve® 8034 s vitamínom A. Lactil® – hydratačný komplex. Kmeňové bunky z Goji zabezpečujú pleti anti-aging účinok.

Revitalizačný olej a skin repair 

Avokádový a argánový olej chránia pokožku proti vysychaniu na slnku. Pre ochranu pred UVB a UVA žiarením počas pobytu na slnku na pokožku najprv naneste opaľovací prípravok s fyzikálnymi UV filtrami podľa fototypu kože. Približne po 30-tich minútach naneste na pokožku revitalizačný olej.

Revitalizačný sprej

Funguje podobne, ale namiesto revitalizačného oleja aplikujete revitalizačný vodný sprej. Obsahuje Ectoin® natural, ktorý podľa vedeckých štúdií eliminuje nepriaznivé účinky všetkých druhov žiarenia (UV, IR, viditeľné svetlo). Sprejom dodáte telu vitamín A v patentovanej forme Phytosolve® 8034. Osvieži a schladí pokožku. Obsahuje pantenol, ktorý pokožku upokojuje, ale aj patentované aktívne látky Lactil® (hydratačný komplex) a MossCellTecTM No. 1 z machu. Revitalizačný sprej neslúži ako ochrana pred UVB a UVA žiarením.

Regeneračný krém po opaľovaní

Aktívna látka Biodine V prirodzene regeneruje pokožku a má dlhotrvajúci účinok. Panthenol pokožku upokojuje, regeneruje a hydratuje. Aktívna látka z machu chráni zdravie bunkového jadra. Obsahuje vitamín A v patentovanej forme Phytosolve® 8034 a parfumáciu bez alergénov.

Mohlo by vás zaujímať: Pripravte svoje vlasy na leto: Rutina, ktorá vám zachráni korunu krásy je niečo, čo si zamilujete

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe