Presunúť na hlavný obsah

5 minút denne dokáže v priebehu mesiaca zmeniť vaše brucho na nepoznanie: Venujte sa tejto činnosti a uvidíte výsledky

Chudnutie a diéty

Ak je vašou problematickou časťou brucho, mali by ste sa zamerať v rámci cvičenia práve na túto partiu. A výhovorky bokom, stačí vám 5 minút denne, aby ste videli vytúžený cieľ.

Aj keď brucho patrí skutočne u žien medzi najproblematickejšie partie, nemusia vás faldíky na ňom trápiť natrvalo. Áno, bude to chcieť zrejme trošku sebazaprenia, no všetko sa dá. Len treba chcieť.

Mohlo by vás zaujímať: Mnohým chýba jeden z top vitamínov: Zachráňte svoje zdravie pred zníženou imunitou

Pozrite sa ako sa v priebehu 30 dní dokážete zbaviť svojich nedokonalostí a povýšiť ich na prednosti. Pritom tomuto rituálu, musíte venovať denne oveľa menej času, ako ste zrejme predpokladali. 

5-minútová séria k nádhernému bruchu

  • 1. minúta: Skoky cez švihadlo - Patria medzi ideálne kardio a spálite pri nich aj pomerne dosť kalórií. 50 skokov je na úvod tak akurát a dokážete ich dať bezproblémov počas jednej minúty.
  • 2. - 3. minúta: Za absolútne perfektné cvičenie sa považuje mŕtvy ťah. Práve preto by ste mu pri formovaní bruška mali venovať  špeciálnu pozornosť. Dá sa povedať, že je to akýsi kráľovský cvik, keďže zapája takmer každý sval v tele. No a tým, že pracuje naraz viac svalov, logicky, spálite aj viac energie, ako keby ste cvičili izolované, samostané cviky. 

Čítajte tiež: Najčastejšia príčina priberania je sedavé zamestnanie: Zmenou týchto návykov sa na vás nebudú lepiť tuky

  • 4. minúta: Drepy - V rámci 5 minútovky pokračujte s drepmi s kettlebellom. Nielenže pomôžu tvarovať váš zadok, ale zároveň si formujete aj core a samotné brucho.
  • 5. minúta: Brušáky - V závere cvičenia sa sústreďte na brušáky so závažím. Poslenú minútu sa snažte zo seba dostať úplné maximum a choďte naplno. 

Je len na vás či budete cvičiť ráno, alebo večer. To vôbec nezohráva úlohu. Podstatná je samotná intenzita tréningu. 5 minút je relatívne krátky čas, preto naozaj pracujte intenzívne. 

Nezabúdajte, že základom akejkoľvek zmeny na tele je hydratácia. Voda je ideálnym pomocníkom aj ak cítite hlad.

Preto majte vždy po ruke fľašu s čistou vodou pri každom zaškvŕkaní v bruchu sa poriadne napite. Tento trik vám nielenže odbúra pocit hladu, ale vy sa reálne aj budete na konci dňa cítiť oveľa lepšie.

Tri veci, ktoré vám pomôžu počas mesiaca dosiahnuť cieľ efektívnejšie

  • dobrá životospráva
  • hydratácia
  • 5-minútový kombinovaný tréning 

Skúsite 5 minútovú dennú výzvu pre krajšie brucho?

spolu hlasovalo 121 ľudí

Neprehliadnite: Viete, prečo sa vám stále nedarí schudnúť? Možno robíte tieto chyby aj vy

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe