Presunúť na hlavný obsah

Obľúbené destinácie slovenských tvárí. Kam sa toto leto vybrali oddychovať?

Slovenské celebrity

Dovolenková sezóna je už v plnom prúde a zdá sa, že cestujeme s ešte o čosi väčšou vášňou. Niet sa čomu čudovať - slnečných lúčov pri mori sa nevedela dočkať väčšina z nás.

Lucia Mokráňová

Česká fitneska a influencerka, ktorá žije na Slovensku už dlhodobo, má v tomto roku za sebou už niekoľko dovoleniek. Zatiaľ čo v jari chytala slnečné lúče v exotických destináciách ako Dubaj, cez leto stavila na obľúbenú európsku klasiku. Spolu so svojím priateľom a milovanou dcérkou sa vybrali prv do Grécka. Momentálne si užívajú ''slovenské'' more v Chorvátsku, kde Lucia predviedla rok po pôrode skutočne ukážkovú postavu. 

Zuzana Šutjak 

Známa slovenská vizážistka sa na dovolenku vybrala spolu so svojou dcérou Simonkou. Baby si ako spoločnú destináciu zvolili talianske mesto Caorle, ktoré je známe svojimi nádhernými piesočnatými plážami. Obľúbené primorské letovisko má naozaj čo ponúknuť a baby si v Taliansku azda nemohli vybrať lepšie.

Prečítajte si: Obľúbená slovenská rodinka sa rozrastá. Mária Bartalos oznámila druhé tehotenstvo

Sestry Nízlové

Na rodinnú dovolenku sa vybrala nielen Daniela Nízlová so svojím partnerom Stanislavom Lobotkom a dcérou Lindou, ale spolu s nimi aj zvyšná posádka rodiny Nízlovcov, vrátane sestry Veroniky a rodičov. Rodinná dovolenka nabrala iný rozmer najmä preto, že sa jej prvýkrát zúčastnil aj futbalista. „Prvýkrát na dovolenke my traja ako rodina,'' napísala k jednému zo záberov Daniela. Aj keď malá Linda už zo sveta čo-to videla a spolu s Nízlovcami navštívila napríklad už Dubaj, s ockom si dovolenku užíva prvýkrát. A nikto nepochybuje o tom, že si oddych užíva aj hráč talianského Neapolu.

Dominika Cibulková

Bývalá slovenská reprezentantka a športovkyňa sa spolu so svojími najbližšími vybrala do Talianska, konkrétne si jej srdce získalo Capri. Taliansky ostrov síce neponúka obľúbené, piesočnaté pláže, no vďaka lodnému prístavu je možnosť spoznávať destináciu z lode tak, ako to využila aj Dominika. Tá si dovolenku užila so svojimi priateľkami - a samozrejme nesmel chýbať ani milovaný manžel a syn Jakubko.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe