Presunúť na hlavný obsah

Topmodelka Bára Podzimková a hudobník Albert Černý sa zasnúbili: Predchádzal tomu príbeh ako z romantického filmu

Modeling

Česká topmodelka a svetová víťazka Elite Model Look 2014 Bára Podzimková povedala „áno“ dlhoročnému priateľovi, hudobníkovi Albertovi Černému. Zásnuby prebehli na pláži.

Topmodelka a svetová víťazka prestížnej modelingovej súťaže Elite Model Look 2014 Bára Podzimková povedala „áno“ hudobníkovi Albertovi Černému, s ktorým tvorí niekoľko rokov pár. Sympatická dvojica strávila dovolenku na Kostarike, a práve tam došlo k zásnubám. 

O tom, že hudobníci vždy mali niečo do seba, svedčí aj to, že Albert zásnuby plánoval niekoľko mesiacov a išlo o čistú romantiku. Môžeme plánovať, čo chceme, život a okolnosti to však z času na čas ovplyvnia. Bára však po tomto krásnom čase bude mať na čo spomínať. Prežila totiž zásnuby, ktoré sú originálne a romantické. Všetko sa to udialo na pláži a známy hudobník sa podelil o celý príbeh, čo všetko im predchádzalo. 

Čítajte: Magická svadba a nádherné šaty známej českej influencerky: Takýto deň D by chcela zažiť asi každá žena

Romantika na surfoch na Kostarike

Pôvodne som na Kostariku nechcel ísť, ale nechal som sa prehovoriť. Bál som sa všetkých možných zvierat vo vode (krokodílov) aj na súši (Bára pred chvíľou v rolke od toaletného papiera objavila cca dvanásť centimetrového koníka). Chcel som ísť surfovať niekam bližšie aj preto, že som niekoľko mesiacov plánoval, ako Báru požiadam o ruku a logisticky sa mi takto dlhý let nehodil. Môj plán bol jasný: prstienok z Antipearle a jedno mega prekvapenie. Krásny pastelovo ružový longboard od značky Dead Kooks vyrobený na mieru pre Báru legendárnym austrálskym shaperom. Mal letieť s nami a vysloviť žiadosť za mňa, ale nebolo to také jednoduché.

Pretože viem, že Bára má rada vodu a že miluje surfovanie rovnako ako ja, mal som v pláne ju na novom surfe zatiahnuť do mora so zaviazanými očami a tam jej pásku dať dole z očí. Do príletu na Kostariku o ničom nevedela, pretože sme sa stretli až pri prestupe vo Frankfurte. Po prílete v San José si všimla, že mám surfy dva, ale netušila, čo mám za lubom. Ešteže nevidela, ako zmätkujem na letisku vo Viedni s dodávkou kapely (do iného auta by nevošli). Ale je to koniec koncov zásnubný surf, tak som to musel nejak vyriešiť...

Povedala „áno“

Playa Blanca je jedna z najkrajších pláží v okolí mesta Jaco. Ráno sme vyšli z hotela a nad hlavou nám lietali neskutočne farební papagáji a tukany so žltým zobákom. Potom začalo veľmi liať. Toto nie je úplne ideálne počasie na žiadosť o ruku.... Tajne som si do vrecka v plavkách strčil papierovú krabičku s prstienkom, ktorú som predtým dal do sáčku na zip. Sedeli sme chvíľu na pláži v totálnom lejaku a potom nám napadlo ísť si aspoň zaplávať – veľká romantika, lenže ja som po celý čas kontroloval, či mi prstienok neodplával z vrecka niekam do mora.

Neprehliadnite: Rozhovor: Markéta miluje podmorský život a perly: Nápad spojiť perly s punkom prerástol do úspešného projektu

A potom som Báru vytiahol na breh, zaviazal jej oči a zatiahol ju na novom surfe zase do vody. Zrazu prestalo pršať, vysvitlo slnko, Bára si prečítala do surfu zalaminovaný ručne písaný odkaz „Will you marry me?“ a ja som z vrecka vytiahol úplne rozmočenú papierovú krabičku s prstienkom. Bol to pre mňa jeden z najkrajších okamihov v živote. Povedala áno.

Blahoželáme!

 

Bára Podzimková je svetovou víťazkou Elite Model Look 2014. Ak sa chceš aj ty stať modelkou alebo modelom, neváhaj sa prísť ukázať na casting v týchto mestách.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe