Presunúť na hlavný obsah

Signature look Ivany Gáborik: Inšpirujte sa jej jedinečným štýlom a pozrite sa, na čo nedá v móde dopustiť

Slovenské celebrity

Očarujúca Ivana Gáborik, patrí jednoznačne medzi najštýlovejšie a najkrajšie ženy v našom showbiznise. Má jedinečný a nezameniteľný štýl, ktorý ju dokonale vystihuje. Pozrite sa, ktoré kúsky sú jej srdcovkou a čo by podľa nej, nemalo chýbať v šatníku žiadnej z nás.

Čo presne vytvára tvoj „signature look“?

V obliekaní mám rada jednoduchosť. Či už v strihoch alebo farebných kombináciách. Najlepšie sa cítim v jednoduchých neprekombinovaných kúskoch. 

Ktorý kúsok máš v šatníku roky a je tvojou srdcovkou?

Ten najstarší klenot v mojom šatníku je sako zo Zary. Napriek tomu, že ho mám už takmer 15 rokov, stále je trendy. Má nadčasový strih a vďaka kvalitnému materiálu vyzerá stále ako nové. Spomeniem ešte rifle z Manga, ktoré som si kúpila ešte počas vysokej školy.

Neprehliadnite: Najdlhšie trvajúce vzťahy nášho showbiznisu: Kto prekonal aj ťažké obdobia, no našiel kľúč k spoločnému šťastiu?

Kde najradšej nakupuješ?

Úplne najradšej nakupujem online. Na materskej dovolenke mi to dosť zásadne uľahčilo život. Večer, keď Bella zaspí, mám dostatok času si pohľadať, porovnať a povyberať kúsky, ktoré ma oslovia.

Najčastejšie navštevujem stránky About You, Mytheresa a Net-A-Porter. Tam si zaručene vždy niečo trendy vyberiem.

Ovplyvnilo materstvo tvoj módny štýl?

Určite áno, ale je to asi prirodzené. Aj keď veľmi rada sledujem módne trendy a snažím sa štýlovo obliekať. Pri prechádzkach do lesa a na detské ihriská sa rada obliekam predovšetkým pohodlne.

V tomto ročnom období prihliadam aj na funkčnosť oblečenia. Vďaka čomu vieme s Bellou tráviť veľa času vonku, aj keď počasie nie vždy úplne priaznivé.

Čo by podľa teba, nemalo chýbať v šatníku každej ženy?

Tie najštýlovejšie outfity sú často z tých najjednoduchších kúskov. Takže určite by som spomenula biele tenisky, dobre padnúce džínsy, bielu košeľu a čierne lodičky. Na tieto kúsky sa dá podľa mňa vždy spoľahnúť a fungujú za každých okolností.

Prečítajte si: Adela Vinczeová otvorene o vzťahu s mladším mužom. Úspešný je najmä kvôli tejto veci

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe