Presunúť na hlavný obsah

Vek je len číslo: Starostlivosť o pleť a oči vás vráti o niekoľko rokov späť, vďaka týmto produktom omladnete

Krása

Predĺžiť si život úplne celkom nevieme, ale predĺžiť mladosť čoraz viac áno. A to bez ohľadu na to, v akom veku sa nachádzate. Vek je len číslo.

 

Vráťte vašim očiam krásu a hodvábny jas

Hodvábny pocit esencie Sensai Refreshing Eye Essence, ktorú aplikujete v jemnej vrstve na oblasť okolo očí. Vďaka zloženou Total Eye Complex hydratuje pleť a zároveň ju zahaľuje do osviežujúceho závoja. Boli by ste prekvapené, čo urobí zmena v podobe viditeľne jemnejších vrások, ktoré predtým pôsobili hlboko. Večerná rutina v kombinácii s masážnou technikou značky Sensai sa vám vráti krásu vašich očí a jas. 

Inšpirujte sa: Obrátená francúzska manikúra ako hit jesene: Elegantná a chic zároveň

Sérum na vyplnenie vrások

Eucerin Hyaluron-Filler Nočné obnovujúce & vyplňujúce sérum je inšpirované kyselinou hyalurónovou a chemickými pleťovými peelingami, ktoré používajú dermaológovia. Vďaka aplikácii nočného séra dochádza k zjemneniu textúr pleti a vyplneniu vrások. Hydratácia a žiarivý vzhľad sú pridanou hodnotou krásnej zdravej pleti, a to v akomkoľvek veku. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová účinne vyhladzuje vrchné vrstvy pleti, zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová (so 40x menšími molekulami) preniká do epidermálnych vrstiev, kde vznikajú hlbšie vrásky.

Pred menopauzou sa výrazne mení aj pleť

V období pred menopauzou a v jej  priebehu pleť stráca pevnosť a vrásky sú výraznejšie. Ľahký, osviežujúci nočný krém Vichy Neovadiol vyhladzuje pleť a zlepšuje jej hustotu a jas. Návaly tepla v období perimenopauzy môžu spôsobovať nepríjemné pocity na pleti - nočný krém pleť okamžite ochladzuje až o 2,7 °C. Aktívne ingrediencie: Termálna voda Vichy vulkanického pôvodu, Pro-Xylane, výťažok z kasie a kyselina hyalurónová.  

Pleťový elixír s kmeňovými bunkami àla Palla

Pleťový elixír  àla Palla s kmeňovými bunkami. Nový koncept pleťového elixíru je exkluzívnou kombináciou mnohých účinných látok vrátane extraktov z kmeňových buniek z kostihoja lekárskeho – PhytoCellTeTM Symphytum a z goji – PhytoCellTeTM Goji, ktoré majú protivráskový účinok a spevňujú kontúry tváre – V-shaped face. Prírodná látka MossCellTecTM No. 1 z unikátneho machu chráni zdravie jadra buniek pred vonkajšími škodlivinami, čím predchádza unavenému vzhľadu a starnutiu pleti.

Čítajte tiež: Vitamín C ako elixír mladosti: Toto dokáže s vašou pleťou v priebehu mesiaca

Jedinečná anti-age kúra na omladenie za 4 týždne

Inlight Bio elixír mladosti v podobe Face séra je akýsi anti-age poklad, ktorý nemá v kozmetickom priemysle obdobu. Kompozícia 95 výťažkov blahodarných bylín a olejov v štyroch na sebe nadväzujúcich sér. Obnova pleti je totižto cyklus, ktorý treba podchytiť - hĺbková detoxikácia, intenzívna regenerácia, super-food výživa a rozžiarenie.

Sérum proti pigmentovým škvrnám 

Jeseň je ideálne obdobie na redukciu pigmentových škvŕn po lete. Tie však vznikajú nielen zo slnečného žiarenia, ale aj vplyvom starnutia pleti, počas tehotenstva alebo menopauzy.
Sérum proti pigmentovým škvrnám Cellular Luminous630, ktoré prináša značka NIVEA pôsobí vďaka patentovanej látke na bunkovej úrovni. Ide o kombináciu látok, ktorá vyrovnáva produkciu melanínu. Tento zázrak sľubuje zosvetlenie škvŕn až o 50% a to už za 8 týždňov.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe