Presunúť na hlavný obsah

Bola sexy a zneužila to, aby ma oklamala: Stačila jedna noc s touto ženou a pokazilo mi to život

Partnerské vzťahy

Jedna noc stačí k tomu, aby sa vám život prevrátil naruby. Najhoršie na tom je, že by mi ani vo sne nenapadlo, že sa niečo takéto môže stať. A už vôbec nie, že práve mne.

V jeden večer som sa zoznámil so ženou, ktorá bola veľmi atraktívna. Svojím pôvabom a ženskosťou ma ihneď zhypnotizovala.  Stačila jediná noc a naše telá sa zblížili natoľko, ako keby sme sa poznali večnosť. Bola sexy, ale zároveň mi dávala nesmierne najavo, že má o mňa záujem a že som pre ňu ten, ktorého túži spoznávať. 

Pečítajte si: Tri veci, ktoré mužov fyzicky odpudzujú. Odpustiť ich nevedia ani v čase, keď sú najviac zamilovaní

Jedna noc s touto ženou mi navždy prepísala život

Noc strávená s ňou bola plná tých najtajnejších splnených túžob. Možno aj preto ma po pár týždňoch zaskočilo, keď prestala prejavovať záujem. 

Neskôr som sa dozvedel, že si našla nového muža. Muža, ktorý mal dosť peňazí, bol dobre zabezpečený a čakala ju s ním lepšia budúcnosť. Tiež som si myslel, že som dobre zabezpečený, ale mohlo mi byť jasné, že žena s takou atraktivitou, je veľmi žiadaná. Chcelo ju veľa mužov. Aj keď sme spolu neboli, v mojej mysli bola stále. A to aj napriek tomu, že som si potom našiel vzťah, v ktorom som bol spokojný a časom som cítil, že sa chcem usadiť a mať rodinu. Nebol však deň, kedy by som na ňu nemyslel. Ak sa hovorí, že treba snívať, ja som nesníval ďalej o kariére a úspechu, lebo všetko, čo som chcel, som aj dosiahol, ale sníval som o nej. 

Po rokoch som sa dozvedel krutú pravdu

Neskôr, keď som si založil rodinu a bol som šťastný, som sa dozvedel, že s mužom, kvôli ktorému sa mi prestala ozývať už nie je. A že dieťa, ktoré spolu mali, v skutočnosti nie je ani jeho. Ozvala sa mi po siedmich rokoch, že mám dcéru. Najskôr som jej to neveril. Trval som na testoch. Tie preukázali, že som naozaj otec ja. 

Žena, o ktorej som vždy sníval, mi urobila podraz a zatajila mi, že mám dieťa. Pátral som potom viac a dozvedel som sa, že sa snažila pred spomínaným bohatým mužom „zahrať to“, že dieťa, ktoré nosí pod srdcom je jeho. Zrejme však neskôr vyplynulo, že to tak nie je a on ju nechal. 
Až vtedy ma kontaktovala. 

Jedno klamstvo za druhým. Najviac ma pritom štvalo, že mi zatajila a zabránila vidieť, ako vyrastá moja dcéra. Po tom, čo ma kontaktovala, som sa s dcérou začal stretávať a plniť si „úlohu otca“. Čo je to však za úlohu, keď som celých sedem rokov nevidel, ako vyrastá, ako sa mení, ako robí prvé pokroky a nemohol jej byť vzorom, oporou, ochráncom. 

Neprehliadnite: V akom veku nájdete spriaznenú dušu? Strelci to stihnú celkom skoro, Býk si počká

Nehovoriac o tom, že mi to značne poznačilo súčasný vzťah, kedy už som jedno dieťa mal so svojou terajšou ženou. Nikdy sa mi nepodarilo presvedčiť ju, aby mi verila, že v skutočnosti som to nebol ja, kto to tajil, ale tá žena. Viem, že ženy málokedy veria, že by muži boli v niečom nevinne, ale tentokrát sa mi všetko otočilo proti mne. Najviac ma však na tom celom mrzí, že moja dcéra, ktorá už vstupuje do puberty, v tom celom bola celkom nevinne. Náš vzťah zďaleka nie je taký, ako by som chcel a to ma zožiera. Veľmi ma mrzí, že ma nedokázala spoznať, nehovoriac o tom, čo jej musela matka narozprávať. Pravdu sa však zrejme nikdy, alebo aspoň v najbližšej dobe, nedozviem.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe