Presunúť na hlavný obsah

Šál ako dominantný prvok outfitu: Nechajte ho vyniknúť v kontraste s doplnkami

Móda

Doplnky dokážu absolútne zmeniť váš outfit od základov. Najmä tie výrazné. Do tejto kategórie jednoznačne patrí aj oversize šál, s ktorým dokážete doslova čarovať.

Farebné akcenty, ktoré prežiaria sivý deň 

Maxi šál je už niekoľko sezón kúskom, ktorý predstavuje skrátka nevyhnutnosť v šatníku. V zime vám dodá nielen štýl, ale aj perfektne zahreje. Určite sa pri ňom nemusíte báť farieb, práve naopak, aktuálne sú veľmi žiadanými.

Inšpirujte sa: Lady Gaga v novom filme House of GUCCI: Ako Patrizia Reggiani hviezdi v šperkoch BVLGARI

A dokonca aj tie výrazné ako oranžová, žltá, červená, či fialová. Práve vďaka nim celkový look posuniete do úplne iného levelu. Aj klasické jeansy a minimalistický kabát, takto okamžite pôsobia mimoriadne chic. Nuda v tomto prípade nehrozí a okamžite upútate. 

Zaujímavé kombinácie vytvoríte aj pomocou neutrálnych a tón v tóne farieb

Kým dlhé roky boli vzory a nápisy skutočne v úradí, dnes je všetko inak. Najmä na doplnkoch sú povolené a jednoduchý look dokážete oživiť aj týmto spôsobom. Vtedy však siahnite vrámci farebnosti skôr po tlmených odtieňoch. 

Ono kombinovať dva výrazné akcenty pri jednom kúsku, nie je najšťastnejším riešením. Tento  street-wearový outfit tón v tóne, práve vďaka šálu, zaujme na prvý pohľad. Tak jednoduché a efektívne. 

Legendárne káro

Šál skrátka možno definovať ako jeden z najpraktickejších trendov zimnej sezóny. Výhodou je, že rovnako ako vám pridá na atraktivite počas dňa, hodí sa aj na večer. Dôležité je však pri ňom siahnuť po kvalitných materiáloch, vďaka ktorým viete celému outfitu dodať punc výnimočnosti a luxusu.

Neprehliadnite: Seriálový hit Netflixu Halston: Vzostupy a pády celebritného dizajnéra, ktorého preslávila aj Jackie Kennedy

Mimoriadne obľúbené je opäť káro, ktoré sa roky spája s kráľovskou rodinou. V zimnom období po tomto vzore veľmi rada siahala princezná Diana. Dnes si ho pokojne doprajte v šatníku a noste ho s hrdosťou. Podľa nás je ideálna verzia v odtieňoch hnedej, ktorú skombinujete s čímkoľvek. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe