Presunúť na hlavný obsah

Zamilovaní muži píšu určité druhy správ: Overte si, či ich dostávate aj vy od svojho drahého

Partnerské vzťahy

Muži, ktorí sú zaľúbení, vraj píšu určité druhy správ. Ak vás zaujíma, či je vaša polovička stále zamilovaná, ľahko to odhalíte.

Vďaka úplne jednoduchej veci, dokážete odhaliť, či je do vás muž po vašom boku zamilovaný aj po rokoch. Pozrite sa na to, aké typy správ, v tom čase posiela. To je vec, ktorá ho prezradí. Tak, čo chcete vedieť ako na tom ste? 

Zaujíma sa o vás

Pravidelne sa vás počas dňa opýta ako sa máte. A je jedno, či ste spolu dva mesiace alebo dva roky. Dáva vám takto najavo, že na vás myslí. A v tomto prípade ho aj skutočne úprimne zaujíma ako sa máte. Muž, ktorému na vás záleží sa vždy ozve. Je jedno, či má meeting alebo rieši nejaký prípad. Tú minútku si vždy nájde. Aspoň ten stále zamilovaný určite. 

Neprehliadnite: Milovanie trikrát do týždňa. Odborníci radia, že by ste túto pravidelnosť nemali presahovať

Posiela vám pravidelne fotky

Nemusí ísť o selfie, môže to byť fotka kávy, niečo z officu, skrátka s vami zdieľa svoj bežný deň a aj takto chce aby ste boli jeho súčasťou. Ste pre neho dôležitá. Je to prejav záujmu aj toho, že túži byť vo vašej prítomnosti. 

Sharuje s vami vtipné obrázky, či videá

Nachádzate v schránke, či v messengeri pravidelne funny videá, či fotky, ktoré objavil na sociálnych sieťach? Tak to je tiež znak toho, že vás má rád. Hoci veľa mužov toto zdieľa predovšetkým s kamošmi, ten ktorý je do vás, to pošle aj vám. 

Ozve sa vám aj keď je vonku s kamošmi

Toto je skutočný level lásky. Ak vám totiž napíše aj v čase, keď je vonku s kamošmi, znamená to niečo viac. Je to prejavo toho, že ste pre neho dôležitá a záleží mu na vás. Niektorých mužov to ani nenapadne, no tí, čo vás ľúbia sa vždy ozvú. 

Prečítajte si: Breakup sex: Pomôže alebo vás dostane len do zbytočných problémov?

Dostávate od partnera tieto typy správ?

spolu hlasovalo 541 ľudí

Áno
389
Nie
152

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe