Presunúť na hlavný obsah

Časť na tele, ktorá odhalí váš skutočný vek: Zmeňte to, na koľko vyzeráte a uberte si roky

Krása

Skutočný vek je len číslo. Prostredníctvom správnej starostlivosti o pleť dokážete toto číslo zvrátiť vo svoj prospech. Chcete vedieť, v čom to je celé ukryté?

Oblasť, na ktorú veľa žien v starostlivosti o pleť zabúda, je krk a dekolt. Zatiaľ čo v prípade tváre sa im darí zvrátiť boj s časom, oklamať dekolt nie je také jednoduché, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. 

Čítajte tiež: V domácom prostredí už dávno neplatí, že stačí denný a nočný krém: Ak chcete viditeľné výsledky, treba sa o seba starať

Našťastie, veda a výskum sa hýbe dopredu rýchlosťou blesku a dnes máme k dispozícii jedinečné krémy s revolučnými vlastnosťami v boji proti starnutiu. Aj keď sa v súčasnosti vedie mnoho diskusií o tom, že vek ženy a vzhľad by sa toľko nemali riešiť, faktom je, že nikto z nás nechce starnúť. 

Protivráskový krém na krk a dekolt

Protivráskový krém na krk a dekolt od àla Palla. Patentované látky Italine® G, s obsahom oleja arabskej kávy a extraktu z hrozna, a Akosky® Apium, s obsahom extraktu kmeňových buniek zeleru, spolu s konopným olejom, výťažkami z Aloe vera, ženšenu, nechtíka, viacerými vitamínmi a hydratačným komplexom Lactil® pôsobia priaznivo na produkciu kolagénu, hydratáciu, elasticitu a pevnosť pokožky.

Krém je určený pre všetky typy pokožky, predovšetkým pre zrelú pleť so sklonmi dehydratovanej pleti a so sklonmi k hromadeniu tuku v oblasti krku.

Liftingový pocit od poprsia po bradu

Hodvábna esencia na krk a dekolt z radu Cellular Performance od Sensai vám zabezpečí liftingový pocit od poprsia po bradu, kde často začína starnutie pokožky. Relaxačná orientálna vôňa uvoľní napätie v tele. Výsledkom je pevnejšia, hodvábnejšia pokožka a poprsie už za pár dní. Vďaka tomuto výsledku a pocitu pozdvihnete svoju krásu na inú úroveň.

Neprehliadnite: Obrátená francúzska manikúra ako hit jesene: Elegantná a chic zároveň

Spevňujúci krém na krk a dekolt

Spevňujúci krém na krk a dekolt Neck Cream od Sisley Paris s okamžitým účinkom bojuje s pribúdajúcimi rokmi, ktoré nemusia byť na tak jemnej pleti, akou je krk a dekolt vidieť. Viditeľne spevňuje krk a dekolt, minimalizuje jemné vrásky a prejavy starnutia. Zároveň pozdvihuje kontúry krku a dekoltu. Jemná bohatá textúra je vhodná na masírovania a neupcháva póry.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe