Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie vlasy dosiahnete jedinou cestou: Ak chcete, aby vám rástli a boli husté, musíte začať od základu

Krása

Zabudnite na umelé vlasy či príčesky. Krásne zdravé vlasy nedosiahnete inak, ako dlhodobou starostlivosťou. Šampóny na vlasy sú kľúčom k úspechu v základnej starostlivosti.

Regeneračný šampón pre objem

Regeneračný šampón pre objem jemných, suchých a oslabených vlasov, vrátane farbených Kevin. Murphy Angel Wash. Tento šampón zároveň chráni pred voľnými radikálmi, a to vďaka obsahu výťažku zo slnečnicových semienok. Olej z kôry ružového grepu zasa odbúrava stres, uvoľňuje a prečisťuje mastnou z pokožky. Levanduľový výťažok podporuje rast zdravých vlasov a hydolyzovaný ovsený proteín vlasom dodáva objem.

Neprehliadnite: TOP účes vhodný na večer, keď po celom dni nestíhate: Ihneď vás premení na elegantnú dámu

Šampón na posilnenie namáhaných vlasov

Šampón Vielö Bio (Biorganica.sk) obsahuje bio syrovátku z udržateľných zdrojov, ktoré pozitívne pôsobia na kvalitu vlasov, obnovujú ochranný film a regulujú pH pokožky. jeho výhodou je, že spolu s kondicionérom, s ktorým tvorí Bio duo pomáhajú predchádzať nadmernému vysušeniu vlasov, alebo naopak nadmernému masteniu. Slnečnicový a šalviový olej spolu s výťažkami z levandule, žihľavy, rozmarínu a ďalších ingrediencií dodávajú vlasom vitalitu a lesk.

Hĺbkovo čistiaci šampón

Vegánsky hĺbkovo čistiaci šampón od Authentic Beauty Concept bez síranov, parabénov, minerálnych olejov a silikónov zbavuje pokožku nečistoty a mastnoty. Vďaka špeciálne vybranému bezsulfátovému sufaktantu známemu ako čistiaca zložka so schopnosťou vytvárať bohatú penu a má tiež zmäkčujúce vlastnosti.

Šampón na ochranu farbených vlasov

Kultový šampón od Sachajuan (Beauysecret.sk) čistí vlasy od nečistôt bez blednutia pigmentov vo farbených vlasoch. Keďže má nízku kyslosť, neohrozuje farbu a tým zabezpečuje jej dlhodobú ochranu. Rovnako ako pri iných produktoch tejto švédskej značky, aj tento šampón obsahuje cenné proteíny a minerály z morských rias skombinované s ďalšími aktívnymi ingredienciami v jedinečnom pomere - pre spevnenie, závideniahodný lesk a hydratáciu každého vlasového vlákna.

Mohlo by vás zaujímať: Neprehliadnite: TOP účes vhodný na večer, keď po celom dni nestíhate: Ihneď vás premení na elegantnú dámu

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe