Presunúť na hlavný obsah

Chata ako trend v roku 2022: Užite si víkend ďaleko od civilizácie vďaka týmto štýlovým dekoráciám

Bývanie

Štýl v duchu Christmas Cottage pokračuje aj naďalej. Predĺžte si dni sviatkov cez víkendy a užite si voľné chvíle ďaleko od civilizácie v prírode.

 

Ak hľadáte únik od reality a víkendy trávite radšej mimo mesta, inšpirujte sa našimi tipmi, ako si spríjemniť svoj pobyt na chate. Štýlové doplnky a dekorácie, či organizovaný chaos v podobe nespútanej prírody bez nalinkovaných pravidiel. Takto budete spätý s prírodou a vyčistíte myseľ.

Inšpiujte sa tiež: Domácnosť podľa feng šuej. Takto si do života pritiahnete peniaze a šťastie

Kvetované obliečky 

Svetlé kvetované obliečky na vankúš od Cellbes, ktoré môžete obmieňať vždy podľa ročného obdobia alebo štýlu, ku ktorému práve vzhliadate. Neurálne tóny a magnólia sú jemné a rozohrajú dokonalú súhru s interiérom na chate v prírodnom duchu. 

Kôš na drevo vystavený na obdiv

Dizajnérska dvojica kaschkasch z Nemecka s novou krbovou súpravou ASHI opäť dokázala, že ten najpozoruhodnejší objekt môže byť šikovný a elegantný.  Kôš na drevo ku krbu ASHI | brown oak a jeho dizajn (predáva Liblig) si zaslúži byť vystavený každodenne na obdiv.

Eukalyptus čistí vzduch

Imelo či eukalyptus. Prírodná výzdoba v znamení jednoduchosti. Eukalyptus, aký ponúka Flower Therapy je jedným z posledných trendov nielen zimy, ale aj iných ročných období. Čistí vzduch a prispieva k príjemnej atmosfére v miestnosti. Pôsobí nevtieravo a nevyrušuje. 

Deka z recyklovanej bavlny

Textilná deka z recyklovanej bavlny od Madame Stoltz (Answear.sk) je ideálnym spoločníkom pre každé ročné obdobie. Či už ako dekor alebo praktické využitie – deka navodí útulnú a hrejivú atmosféru za každých okolností. 

Nedokonalo dokonalé dekorácie

Zlatá pruhovaná váza s ortuťovým efektom z dielne Zara Home. Trend dekorácií a doplnkov je jasný. Čoraz viac v rámci interiérových trendov dizajnéri hľadajú nové výzvy a jednou z nich je aj nedokonalosť. Prirodzenosť, nepravidelnosť a inakosť je to, čo je dnes veľmi atraktívne. 

Neprehliadnite: Earthy Boho štýl: Tento typ bývania bude z roka na rok vyhľadávanejší, ľudia chcú žiť v prírode

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe