Presunúť na hlavný obsah

Omladzujúci reštart od prvej kvapky: Séra na omladenie pleti, ktoré je ideálne spoznať po 30-tke

Krása

Sérum je neodmysliteľným spoločníkom v dámskej beauty taštičke. Odporúčame po nich siahnuť automaticky po 30-tke.

Omladzujúci reštart od prvej kvapky

Profesionálne sérum Cellular Phyto Retinol Effect od NIVEA obsahuje rastlinnú účinnú látku Bidens pilosa, ktorá je rovnako prémiovou kozmetickou zložkou ako retinol. Táto kľúčová zložka pochádza z rastliny z Južnej Ameriky, ktorá je teraz hojne pre svoje protizápalové, hojivé a regeneračné účinky používaná po celom svete. Sérum obsahuje tiež výživné zložky šetrné k pleti, vďaka ktorým je pleť hodvábne jemná, hladšia a žiarivejšia ihneď po aplikácii až na 24 hodín. Už po  siedmich dňoch používania sú póry a nedokonalosti menej viditeľné, vrásky a jemné linky vyhladené a pleť pôsobí zjednotenejšie. A pozor! Na rozdiel od sér s obsahom retinolu je táto rastlinná alternatíva šetrná k pokožke a vy tak môžete tento koncentrovaný prípravok používať bez obáv i ráno. 

Čítajte tiež: V domácom prostredí už dávno neplatí, že stačí denný a nočný krém: Ak chcete viditeľné výsledky, treba sa o seba starať

Pleť vystavená stresu 

Minéral 89 egeneračné a probiotické sérum od Vichy je ideálna pre pleť, keď je vystavená stresu. Jej schopnosť brániť sa je obmedzená, kožná bariéra je slabšia, imunita klesá, objavuje sa zápal. Pleť je suchšia, citlivejšia, svrbí a môže sa objaviť aj začervenanie. Imunita pleti je oslabená a objavujú sa známky slabnúceho zdravia: pokles jasu a elasticity pleti a tiež vznik drobných vrások.
Po viac než 25 rokoch výskumu, 10 publikáciách a 6 patentoch vyvinuli Laboratóriá Vichy vlastné probiotiká. Inovácia Vichy spočíva vo vyvinutí probiotík, ktoré sú ideálnym riešením pre pleť vystavenú stresu.

Vzácne materské bunky produkujú nové bunky

Age Perfect Cell Renewal Midnight Serum od L'Oréal Paris pôsobí počas spánku a podporuje účinnosť materských buniek. V čase, keď pleť odpočíva, vzácne materské bunky produkujú nové bunky. Tento proces sa však spomaľuje s vekom a taktiež pôsobením vonkajších vplyvov a materské bunky potrebujú naozaj dostatočné zotavenie. Po polnoci je práve obnova pleti najúčinnejšia a dosahuje vrchol množenia buniek.

Sérum z výťažkov drahokamov

Bio očné sérum Inlight Bio (Biorganica.sk) plné energie a sily kvetín, olejov a drahokamov. Hodvábne jemná textúra je bohatá na prvotriedny argánový olej, okvetné listy ruží, spirulinu a ďalšie vzácne ingrediencie. Vďaka tomuto séru je pleť v okolí očí pevná, jemná a žiarivá. Obsahuje drahé kamene ako zafír, rubín a zirkón. 

Víťazstvo nad nedokonalosťami pleti a pigmentovými škvrnami

Eucerin DermoPure Sérum s trojitým účinkom obsahujúce patentovaný thiamidol vám umožní konečne zvíťaziť nad nedokonalosťami pleti a pigmentovými škvrnami po akné vďaka 3 kľúčovým faktorom:

  • Proti pigmentovým škvrnám: Patentovaný thiamidol redukuje pozápalovú hyperpigmentáciu po akné a bráni jej ďalšiemu výskytu.
  • Proti nedokonalostiam pleti: Kyselina salicylová vďaka antibakteriálnym a komedolytickým účinkom efektívne redukuje nedokonalosti pleti a protizápalová zložka licochalcon A pomáha predchádzať vzniku nových.
  • Proti lesku pleti: Technológia regulujúca nadmernú tvorbu kožného mazu poskytuje dlhotrvajúce zmatnenie povrchu pleti.

Neprehliadnite: Vek je len číslo: Starostlivosť o pleť a oči vás vráti o niekoľko rokov späť, vďaka týmto produktom omladnete

Kedy ste vy začali s používaním omladzujúcich sér?

spolu hlasovalo 108 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe