Presunúť na hlavný obsah

Majú to krajšie ženy v živote ťažšie? Kvôli perfektnému výzoru si doteraz neviem nájsť životného partnera

Partnerské vzťahy

Hana vždy vyzerala ako bábika. Nádherná tvár, perfektné vlasy a skvelá figúra. Nechýbal jej intelekt a prehľad. To je však zrejme kombinácia, ktorá sa v dnešnej dobe veľmi nenosí. Teda pokiaľ chcete dlhotrvajúci vzťah.

Mám pocit, že chlapom pri mne skrátka klesne vlastné ego a sebavedomie, len kvôli tomu, že dobre vyzerám a nie som hlúpa

Hana bola prototypom ženy, ktorá keď prešla po ulici, každý chlap sa za ňou obzrel. Nádherná a očarujúca. Išiel z nej pôvab a elegancia. Nikdy si nezakladala na svojom vzhľade, no vedela, že kdekoľvek sa objaví, stáva sa stredobodom pozornosti. Okrem krásy však vždy zaujala aj tým, keď otvorila ústa. Vzdelaná intelektuálka, ktorej nechýbala empatia. Bola milá, vždy keď mohla každému pomohla a vyznala sa takmer vo všetkom. 

"Moja mama je lekárka, otec diplomat, vždy som mala veľmi blízko k zberu informácií. Akosi prirodzene som sa od malička zaujímala o knihy a to mi zostalo až do dospelosti."

Neprehliadnite: Nezáväzný sex s kolegom sa zmenil na nočnú moru. Ľutovala som to už od prvého okamihu

"Rozhodla som sa študovať právo súbežne s medicínou a aj keď na začiatku mali o mne pochybnosti, či to zvládnem aj rodičia, dala som to. Podľa mňa je táto kombinácia v dnešnej dobe, vrámci profesie lekára nevyhnutná."

Hoci sa Hane kariérne veľmi darilo, stala sa z nej úspešná chirurgička, pracovala v nemocnici vo Viedni a právo riešila len okrajovo, v láske veľa šťastia nemala. Každý chlap, na ktorého natrafila, chcel od nej jediné. Sex a tým to skončilo. Akýkoľvek dlhodobý vzťah sa pre ňu stal nedosiahnuteľným cieľom. 

"Každý chlap sa zľakol, keď som povedala, čo robím. Normálne začali cúvať. A keď sme prešli k tomu, že okrem chirurgie sa venujem aj právu, zutekali aj tí, ktorí z toho neboli na začiatku prekvapení. Mám pocit, že ma považovali za peknú bábiku a mysleli si, že viac vo mne nie je."

Prečítajte si: Podviedla som svojho priateľa. Vrátilo sa mi to najhorším možným spôsobom

"Áno, je pravda, že takého muža by som nechcela, no nájsť normálneho chlapa, ktorí sa ma nebude báť pre to, že dobre vyzerám a mám vzdelanie je výzva. Ako keby im klesalo pri tejto kombinácii ego. A ja vlastne vôbec nechápem prečo. Túžim po rodine, no nie som si istá, či sa tej vlastnej niekedy vôbec dočkám. Môj vzhľad a vzdelanie sa pre mňa stali v tomto smere veľkou prekážkou..."

Majú to podľa Vás krajšie ženy v živote ťažšie?

spolu hlasovalo 685 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe