Presunúť na hlavný obsah

Najlepšie tipy na darčeky na Deň matiek 2022: Najdôležitejšia osoba vášho života si zaslúži skvost

Zábava

Najdôležitejšia osoba, ktorá vás sprevádza celý život, si zaslúži vašu pozornosť a poďakovanie. Mamy sú pre vás tým najvzácnejším pokladom.

Druhá májová nedeľa už tradične patrí Dňu matiek. Sviatok najmilovanejšej osoby na svete si vyžaduje niečo výnimočné, rovnako ako naše mamy sú. 

To, čo je však najvzácnejšie je čas strávený spolu. Nezabudnuteľné chvíle a momenty sú to, čo si so sebou nesieme a čo nám nikto nevezme. 

Čítajte tiež: Darčeky ku Dňu matiek môžu byť aj iné ako osvedčená klasika: Stavte na slovenský dizajn a jedinečnosť

Spoločný čas a nezabudnuteľné chvíle

V dnešnej hektickej dobe je čas najväčší luxus. Obzvlášť, ak ide o čas strávený s rodinou, s našimi mamami. Toľko sa o nás starali a starajú, že ani slová vďaky nedokážu vyjadriť to, čo k nim cítime. Deň matiek si zaslúži našu pozornosť. A pokiaľ hľadáte ešte niečo výnimočné, čím vašu mamu prekvapiť, môžete sa inšpirovať našimi tipmi na darčeky, ktoré k ženám jednoducho patria a spájajú sa nám či už vďaka vôni alebo žiare s momentami, ktoré sme spoločne s mamami prežili.

Šperk ako rodinný klenot

Šperk je prekrásnym dôkazom lásky. Darovať mame prsteň, ktorý dokáže byť rodinným klenotom, znamená darovať jej spomienky.
Dizajn prsteňov Perfect Promise od ALOve je dokonalou ukážkou minimalistického štýlu, ktorý podčiarkujú žiarivo farebné drahokamy v originálnom tvare octagon.

Prsteň je vďaka zlatej obrúčke posiatej diamantmi oslnivý a stále jedinečný – ako prísľub vašej večnej lásky. Tá má mnoho podôb a jednou z nich je aj láska medzi dieťaťom a matkou.

Kvety vždy chytia za srdce

Kytica Bright, ktorú navrhli milovníčky kvetov vo Flower Therapy, je odrazom veselosti, farebnosti a pritom si zachováva svoju eleganciu. Teplé tóny ružovej v kontraste so studenou modrou a fialovou. Aranžmá v tomto duchu pozostáva z kvetov ako: Ruža, Delphinium, Eukalyptus, Lisianthus, Alstroemeria, Eryngium, Matthiola, Limonium. Kvety vždy chytia za srdce a sú jedným z najkrajších poďakovaní, ktoré sú bez slov. Každá mama si ich zaslúži.

Neprehliadnite: Kvetinové parfumy, ktoré dominujú na jar 2022: Objavte svoju novú vôňu!

Vôňa, ktorá vám ju bude navždy pripomínať

Život je krásny – nadčasový manifest šťastia. Dnes je to desať rokov, odkedy značka Lancôme po prvýkrát predstavila vôňu La Vie est Belle. Nadčasový manifest šťastia sa s miernou obmenou vracia v podobe Oui, La Vie est Belle. Lancôme oslavuje vstup svojej ikonickej vône do novej dekády pôsobivým spojením kvetinových vôní. Život hovorí hlasné „áno“ sviežosti a šťavnatej dužine malinových akordov. Nasleduje obria kytica plná kvetov, ktorým dominuje kosatec bledý, ktorého prepychová aróma dáva základ originálnej vôni. Veľkoryso ju dopĺňajú tri najpôsobivejšie z kvetinových vôní používaných pri výrobe parfumov. 

Ikonický červený rúž ocení každá žena

DIOR ADDICT LIPSTICK, inovovaný ikonický rad leskov. Ikonický červený rúž poteší každú ženu a jeho tajomstvo spočíva v tom, že dokáže rozžiariť tvár ešte viac ako napríklad korektor.  Hodí sa do akejkoľvek kabelky a oplatí sa ho mať vždy po ruke. Červená je farba lásky a ženskosti. DIOR je taktiež symbolom ženskosti a rafinovanosti k tomu.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe