Presunúť na hlavný obsah

Darčeky ku Dňu matiek môžu byť aj iné ako osvedčená klasika: Stavte na slovenský dizajn a jedinečnosť

Zábava

Deň matiek je odjakživa spájaný s kvetmi. No čo to tento rok, trochu vyšperkovať? Potešte najdôležitejšiu ženu života, niečím výnimočným a najmä lokálnym.

Pokiaľ hľadáte naozaj originálny darček pre svoju mamu, máme pre vás niekoľko inšpiratívnych tipov. Hoci je pravda, že kvety potešia každú ženu, skúste to tento rok urobiť, tak trochu inak. Stavte na lokálny dizajn, ktorý očarí. Zvoľte kúsky, ktoré naozaj potešia dušu a navyše dlho vydržia. 

Mohlo by vás zaujímať: Pleťové séra pre ženy po 30-tke: Čím skôr začnete, tým viac rokov si ušetríte a budete viditeľne mladšia

Malé jedinečné kúsky pod jednou strechou

Jednoznačne nádherné kúsky, nájdete v Slávici. Kvalitné koženné kabelky, ľanové oblečenie, či lodičky, ktoré si zamilujete na prvé obutie, to všetko je niečím, čo si ženské srdce skrátka získa.

Zamerajte sa na to, čo je na pohľad jednoduché, no pritom dokonalé. Myslite na to, čo mamy milujú. Precíznosť, poctivosť a originalitu. To všetko tu nájdete. Prispôsobte sa len tomu, čo je  mamine najbližšie. 

 

Originalita a autenticita v jednom

Šperky sú niečo, čo poteší v každom ohľade. A najmä tie personalizované. Originálny dizajn, autenticita je niečo, čo si ženy získa. Skrátka personalizované klenoty sú v podstate moderné dedičstvo, ktoré dovoľuje svojmu nositeľovi veľmi osobné vyjadrenie seba samého.

Jednoducho rozprávajú príbeh. Váš príbeh a to je niečo, čo každá mama ocení. Zamerajte sa na to, čo vaša mama zbožňuje. Zvoľte symboly, ktoré sú jej blízke a podčiarknu to, čo cítite.

Comfy a chic

Pohodlné, krásne a jedinečné. Presne také sú saténové pyžamká od sestier, ktoré stoja za značkou Drobne. 

Inšpirujte sa: Módne trendy na jar 2021, ktoré sa oplatí poznať. Dosť bolo teplákom, vymeňte ich za niektorý z týchto stylingov

Sú comfy, chic a skrátka výnimočné. A presne tak sa v ňom aj žena bude cítiť. Urobte svojej mame každý deň dokonalý. Navyše takéto pyžamko je prvok, ktorý dokážete zahrnúť aj do daily outfitu. 

Umenie, ktoré robí život krajším

Pripravili sme aj niečo pre milovníčky umenia a dizajnu. Porcelánová váza Hurricane, od Viktor Tabiš je prvok, ktorý vytvorí krásu v každom jednom interiéri.

Rozžiarte bežný deň, týmto solitérom. Umenie je predsa to, čo robí svet o niečo výnimočnejší, tak ako všetky mamy, no nie?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe