Presunúť na hlavný obsah

Najväčší trend tohto leta, ktorý kúpite za pár eur: Záhradné svetielka dokážu s exteriérom zázraky!

Bývanie

Sú nenápadné a predsa dokážu veľké divy. Reč je o záhradných svetielkach, ktoré dokážu premeniť exteriér na rozprávkový vzhľad s nádychom romantiky.

Trend, ktorý pred pár rokmi zaplavil Pinterest a stal sa akýmsi symbolom leta, záhrad, prírody, ale aj svadby pod holým nebom. Reč je o svetielkach alebo žiarovkách, ktoré vnášajú do exteriéru niečo kúzelné, decentné a pokojné. 

Inšpirujte sa: Veci s negatívnou energiou, ktoré by ste doma nemali mať: Prečo sú podľa feng shui magnetom na nešťastie?

Jedna z najlacnejších dekorácií do interiéru a exteriéru naplno ovládla aj náš región a ukázala sa v celej svojej plnej kráse. Ak ste im doposiaľ odolávali, verte, že toto leto im už podľahnete. Stačí pritom malý detail, kútik alebo svetelná stena a priestor je ihneď zmenený na nepoznanie. 

Lampióny vykúzlia rozprávkovú atmosféru

Svetelná vonkajšia LED reťaz Partaj so 16 lampiónmi od Westwingnow.sk dokonale rozžiari váš exteriér. Priehľadné lampióny v odtieni studenej bielej vykúzlia čarovnú atmosféru za každých okolností a pobyt vonku si nebudete vedieť vynachváliť, a to nielen počas horúcich letných večerov. 

Mohlo by vás zaujímať: Earthy Boho štýl: Tento typ bývania bude z roka na rok vyhľadávanejší, ľudia chcú žiť v prírode

Svetelná reťaz ideálna na záhradu

Nádhera, o akú jednoducho nemôžete prísť. Stačí rozosiať reťaz nepravidelne a s ľahkosťou a zabezpečíte si tak rozprávku v priamom prenose. Svetelnú reťaz Schnurli s 10 svietidlami nájdete na Möbelix.sk. Vaše dialógy vonku na terase a na záhrade sa pretiahnu do neskorých večerných hodín a vy budete mať pocit, že ste konečne v tom rýchlom svete spomalili a vychutnali si prítomný okamih. 

V korunách stromov a nekonečné dialógy

Svetielka na strome. Ak milujete jemné, ale husto posiate svetielka, toto bude niečo pre vás. Sveteľná reťaz s peknými okrúhlymi žiarovkami Berry mini od Cellbes vám zdvihne náladu. Svetielka svietia jemným bielym teplým svetlom a je ich tam až neuveriteľných 300. 
Vytvoríte doslova kúzelný priestor, ktorým sa všetci vaši hostia, rodina či blízki budú chcieť obklopovať.
Neprehliadnite: Farba roka 2022 v interiéri: Spoznajte trendy v bytovom dizajne na najbližšie obdobie