Presunúť na hlavný obsah

Farba roka 2022 v interiéri: Spoznajte trendy v bytovom dizajne na najbližšie obdobie

Bývanie

Trendy v interiérovom dizajne podliehajú farbe roka, ktorou sa stal celkom nový odtieň fialovej PANTONE 17-3938 Very Peri.

Interiérové trendy aktuálne v roku 2022 rozžiarila nová farba z pantonovníka v podobe fialovej. Farba, ktorá je predzvesťou novej budúcnosti a nových výziev. Ak vás omrzeli neutrálne tóny, môžete do interiéru zakomponovať práve tento odtieň. Výborne ladí k pastelovým a neutrálnym tónom, dopĺňa ich a rozohráva novú hru. 

Inšpirujte sa: Domácnosť podľa feng šuej. Takto si do života pritiahnete peniaze a šťastie

Fialová otvára dvere do nového sveta

Rovnako ako aj niektoré dizajnové kreslá. Elegantné kreslo ILA Pedrali (Alax) poskytuje kultivovaným spôsobom maximálny komfort. Sila osobnosti je súčasťou transformácie na rok 2022 a s ňou aj silueta bytového dizajnu a nábytku.

Láska k bývaniu 

Kameninová váza Bloomingville Ilesh (Bonami) vnesie do vášho domova harmóniu a teplo. Láska k severskému štýlu bývania je čoraz viac inšpiratívna aj pre našich dizajnérov a pomocou kameninovej vázy môžete oživiť napríklad jedálenský stôl, príručný stôl alebo parapet.

Nábytok, ktorý vydrží dlhé roky

Svetlofialová pohovka EMKO Naïve (Bonami) v prémiovej kvalite spája nadčasovú eleganciu a luxusné pohodlie. Do posledného detailu dotiahnutá zamatová pohovka z najlepších materiálov značí dlhodobosť a odolnosť voči opotrebovaniu. Nábytok, ktorý vydrží dlhé roky je znakom vyspelosti a budúcnosti. 

Čas pre seba ako novodobý luxus 

Štýlová stolová lampa Johanna s moderným retro vzhľadom či zatemňovací záves s melírovaným vzhľadom (Cellbes). Ľahko si vytvoríte prítmie a čas len pre seba. Novodobým luxusom je odklon od masy a sociálnych sietí. Vedieť si nájsť čas len pre seba pri dobrej knihe.

Umelecký akcent

Kombinácia tónovaných pastelových farieb s čiernou alebo inými neutrálnymi farbami značí niečo nové a odklon od prírodných naturálnych interiérov. Ručne maľované plátno Turning Red (WestwingNow) dodá miestnosti umelecký akcent.

Mohlo by vás zaujímať: Earthy Boho štýl: Tento typ bývania bude z roka na rok vyhľadávanejší, ľudia chcú žiť v prírode

- Najčítanejšie -