Presunúť na hlavný obsah

Dokonalé obočie a riasy na počkanie: Ktorá metóda skrášľovania je pre vás v tomto smere najvhodnejšia?

Krása

Keď túžite po hustom obočí a dlhých mihalniciach, stačí si len vybrať metódu skrášľovania, ktorá je pre vás najvhodnejšia. Docielite krásny efekt a zároveň si zvýšite aj sebavedomie.


Laminácia

V poslednom období sa čoraz častejšie dostáva do popredia laminácia a ženy na ňu nedajú dopustiť. Táto technika, kedy sa prirodzené obočie dá do požadovaného tvaru je rýchla (trvá približne 60 minút), efektívna a výsledok si budete užívať približne 3 - 5 týždňov. Obočie sa dôkladne prečeše, aplikuje sa v niekoľkých krokoch fixačné sérum a podľa potreby farba. Po samotnej aplikácii je dôležité neprísť 24 hodín do kontaktu s vodou.

Čítajte tiež: Najkrajšia farba vlasov na leto 2022 sa hodí každej žene: Treba k nej však zvoliť vhodný účes, aby vynikla vaša osobnosť

Pokiaľ vám však veľa chĺpkov chýba a máte na obočí prázdne miesta, zvoľte skôr inú metódu. Keďže ide o fixáciu a nič sa nedokresľuje, bolo by to vidieť a nedosiahli by ste požadovaný efekt. 

Pre koho je procedúra vhodná:

Pre ženy s riedkym obočím, ktoré túžia po výraznejšom, hustejšom a zároveň je pre ne prioritou podporiť aj prirodzený rast chĺpkov. Zároveň je skvelou voľbou aj pre tie, ktoré trápia nepoddajné chĺpky.

Kolagénovanie

Je výbornou voľbou pre obočie, ale aj pre riasy. V podstate ide o lamináciu, pri ktorej ako bonus dávate obočiu a riasam výživu podporujúcu ich rýchlejší rast. Veľkou výhodou je, že čo sa týka rias, môžu si kolagénovanie dopriať aj ženy s citlivými očami, či nositeľky kontaktných šošoviek. 

Chĺpky, či riasy sa vyčešú, aplikuje sa výživné sérum čo pomôže k spevneniu. Následne sa všetko zafixuje, zafarbí a zhydratuje. Obrovskou benefitom je, že takto budete pôsobiť vždy upravene a krásne.  Efekt vydrží asi 4 týždne.

Pre koho je procedúra vhodná:

Pre ženy nevýrazným, asymetrickým obočím, ktoré sa krúti alebo nerastie do požadovaneho tvaru. Pre tie, ktoré majú krátke a poškodené mihalnice, či nositeľky kontaktných šošoviek. 

Nanoblading

Toto je procedúra sa radí medzi invazívnejšie, no zároveň však efekt vydrží dva roky. Nanoblading napodobňuje priemer a rozmer vašich skutočných chĺpkov. Ide o to, že ostrými nano ihlami zlúčenými do tenučkej čepielky aplikujete farbu, ktorá korešponduje s tou vašou.

Mohlo by vás zaujímať: Starnutie tváre by mnohé ženy obišlo: Stačí nevynechať túto beauty rutinu a zažijete ten rozdiel

Touto technikou dokážete vytvoriť naozaj mimoriadne prirodzený tvar obočia s jemným a čo najprirodzenejším pigmentom.

Pre koho je procedúra vhodná:

Pokiaľ vám chýba viacej chĺpkov, máte na obočí prázdne miesta, nerovnomerne vám rastie, toto je ideálna možnosť pre vás. Navyše si už nebudete musieť obočie ani dofarbovať. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe