Presunúť na hlavný obsah

Sofistikovaný a neinvazívny facelifting: Ženy, ktoré odmietajú botox, ultratherapy milujú

Krása

Vyhladí vrásky, pomôže s pigmentáciami, eliminuje akné a navyše vás rozžiari. Ultratherapy je procedúra, ktorú ženy milujú. Najmä tie, ktoré majú nejaký prirodzený rešpekt pred botoxom a ihlami.

Prirodzená forma liftingu, ktorá dokáže zázraky

Nechirurgické alternatívy, ktoré navracajú mladosť, uberajú vek a pridávajú nám na atraktivite sú čoraz sofistikovanejšie. A ženy, ktoré majú rešpekt pred ihlami sú takýmito procedúrami nadšené. Obľúbené sa stávajú najmä také, ktoré buď stimulujú zvýšenie našej vlastnej produkcie kolagénu, alebo pôsobia na samotné svaly tváre, aby pozdvihli rysy.

Aktuálne sa jednoznačne do popredia v omladzovaní dostáva ultratherapia. Ide o prirodzenú formu liftingu, ktorá dokáže s pleťou hotové zázraky. 

Ošetrenie je najvhodnejšie pre ženy, ktoré majú ochabnutú pokožku, spadnuté obočie, výrazné mimické vrásky, uvoľnenú kožu na krku, ochabnutie pod bradou a čeľusťou, prípadne sa im v oblasti dekoltu tvoria vrásky. Rovnako zaberá aj na akné a pigmentové škvrny. Je to skrátka skvelý spôsob prevencie, ale aj nápravy defektov. 

Neprehliadnite: Zelené zázraky z východu, ktoré dokážu s telom zmeny na počkanie: Spirulina, matcha a pandán detoxikujú telo

"Ultratherapia pozostáva z neinvazívneho napínania a liftingu pokožky, pomocou mikro-zaostreného ultrazvuku na stimuláciu produkcie kolagénu. Je to neinvazívna procedúra, ktorá nadvihne a napne pokožku takmer do pôvodného stavu."

"Použitie ultrazvukovej energie zvyšuje vašu vlastnú prirodzenú produkciu kolagénu a elastínu pre čo najlepšie výsledky," prezradila dermatologička Dr. Stefanie Williams. 

Je to rýchle, bezbolestné a hneď po ošetrení môžete normálne fungovať. Samotný efekt, síce vidíte okamžite, no najlepšie sa rozvinie asi po troch až šiestich mesiacoch. Pokiaľ si chcete udržať mladistvý look, treba kúru zopakovať asi po dvoch rokoch. Pre ženy, ktoré chcú vyzdvihnúť svoju krásu čo najprirodzenejšie, je to výborná voľba

Prečítajte si: Spôsoby ako si posilniť imunitný systém: V posledných rokoch sú na vrchole zoznamu tieto

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe