Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšia farba vlasov na leto 2022 sa hodí každej žene: Treba k nej však zvoliť vhodný účes, aby vynikla vaša osobnosť

Krása

Pokiaľ chcete byť toto leto trendy, určite sa zamerajte aj na svoju korunu krásy. Odhaľte spolu s nami, ktorá farba vlasov, bude kraľovať horúcim letným dňom a aj dôvody, prečo po nej siahnuť.

Definuje perfektnú rovnováhu medzi studenou až ľadovou blond a teplou, sýtou plavou

Rovnako ako sa v móde riadime farebnou škálou a každý rok objavujeme v tomto smere nové odtiene a dominantné farby, je to tak aj pri vlasoch. Aj tie podliehajú aktuálnycm trendom. A možno vo väčšom meradle, ako ste predpokladali. Navyše, v tomtom smere to je vrámci sezóny ešte vo výraznejšej miere, než pri samotných fashion stylingoch. 

Počas leta máme vždy tendencie ísť do odtieňov, ktoré sú oveľa svetlejšie a celkovo zjemňujú výraz a vyzdvihujú ženskosť. Práve tie v sebe nesú veľký potenciál, dominovať horúcim dňom. Túto sezónu pôjde o farbu, ktorej sa hovorí aj vanilla - almond butter, teda vanilkovo-mandľové maslo. 

Inšpirujte sa: Dokáže krvná skupina predurčovať našu budúcnosť? Vraj nás ovplyvňuje celý život v značnej miere

Ide o odtieň, ktorý definuje perfektnú rovnováhu medzi studenou až ľadovou blond a teplou, sýtou plavou. Tieto  tóny sú ideálne na leto, pretože vytvárajú nádherný efekt, keď slnečné lúče dopadajú na svetlé pramienky. Navyše odtieň vanikovo- mandľové maslo pristane každej žene. Hodí sa tým, ktoré majú svetlú, ale aj tmavšiu pokožku, či oči.

Farba vlastne začína tmavšími, orechovými tónmi pri korienkoch a dĺžkach prechádza do mixu zlatistých a ľadových odleskov. Navyše má tendencie vždy ubrať vek, čo mnohé z nás ocenia. Najmä v prípade, ak najsvetlejšie pramienky kopírujú prednú líniu tváre. Ak ešte stále hľadáte ideálnu farbu na letné osvieženie, toto môže byť ona!

Neprehliadnite: Dajte si pozor na najväčšieho nepriateľa chudnutia: Ani zďaleka však nejde o jedlo

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe