Presunúť na hlavný obsah

Jennifer Lopez bez make-upu a retuše: Ak sa budete držať tejto rutiny, budete si môcť dovoliť vzdať sa pomocníkov krásy úplne

Zahraničné celebrity

Známa a obľúbená čokoládová kráska vyzerá aj bez make -upu perfektne. Inšpirujte sa jej rutinou, vďaka ktorej docielite rovnaký efekt aj vy.

Váš úspech a šťastie spočíva vo vás

Táto žena aj v 52 rokoch vyzerá neskutočne. Je jasným dôkazom toho, že ženy starnú do krásy. Nikdy podľa nás nevyzerala spokojnejšie, vyrovnanejšie a krajšie. Na nič sa nehrá a svojim fanúšikom nemá problém ukázať tvár bez make - upu, filtrov, či nejakej retuše. Na to ako vyzerá je hrdá a vekom sa naučila milovať sama seba. Hoci sa to niekomu môže zdať smiešne, sebaláska je v tomto smere veľmi dôležitá. Pretože len ak sa človek páči sám sebe, bude ho krásneho vnímať aj okolie. Je to skrátka o vyžarovaní. 

"Váš úspech a šťastie spočíva vo vás. Rozhodnite sa, že budete šťastní a budete sa radovať. A vytvoríte ťažkostiam neporaziteľného hostiteľa. Rada o tom premýšľam, rovnako ako o tom, že si ráno prvé vezmem vitamíny. Najskôr nakŕmim svoju myseľ, svoju dušu afirmáciou, nepozerám sa na telefón, len sa pripravujem na deň so správnymi úmyslami a správnymi myšlienkami. Potom si poviem: Bude to krásny deň. Vyberám si šťastie," prezradila na svojej sociálnej sieti."

Prečítajte si: Očarujúca Kate Middleton bola na červenom koberci neprehliadnuteľná: Oči z nej nevedel spustiť ani Tom Cruise

Okrem emocionálnej roviny, ktorú kladie na prvé miesto je však v starostlivosti o pokožku podstatná aj bežná rutina. Bez nej to nejde a netreba ju podceňovať.

Základom je samozrejme čistenie. Ideálne dvojfázové. Prvý krok, kedy použijete olej, zbaví pleť make-upu a všetkých nečistôt, ktoré sa na jej povrchu počas dňa usadili. V druhom kroku, kedy máte vymeniť olej za čistiaci gél, vyčistíte póry a vyrovnáte pH. Potom si aplikujete toner, anti-age sérum a kvalitný hydratačný krém. Toto sú kroky, ktorých sa treba držať večer. 

No ráno je tiež veľmi podstatné a v starostlivosti o pleť musíte pokračovať. Nemusíte sa báť, zaberie vám to pár minút. Vyčistite si pokožku tváre, krku a dekoltu odličovacím olejom. Aj počas spánku sa nám povrchu pleti usadzujú nečistoty ako maz, či pot. Oleje sú na toto najideálnejšie, lebo nenarúšajú prirodzenú ochrannú bariéru kože. Následne siahnite po anti-age séru, dajte si denný krém.

Prečítajte si: Meghan Markle otvorene o živote mimo kráľovského dvora. Zmena jej dopomohla byť šťastnejšou, než kedykoľvek predtým

Pokiaľ máte pocit opuchu, či mdlej pokožky, prejdite si tvár kockou ľadu. Skvele to vypne, vyhladí a zároveň aj osvieži. Keď sa budete držať týchto pravidiel, pomocníkov z dekoratívnej kozmetiky nebudete potrebovať. Vynikne totiž vaša prirodzená krása. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe