Presunúť na hlavný obsah

Vlasový chameleón Kim Kardashian: Premeny vždy definujú jej aktuálne prežívanie

Zahraničné celebrity

Táto žena miluje experimentovanie. A čo sa týka jej koruny krásy, videli sme ju už snáď vo všetkom. To po akom strihu a farbe siahne je vždy prejavom jej vnútorného prežívania.

Vlasové premeny definujú aj jej rebelskú dušu

Táto žena v sebe dušu rebelky nezaprie. Užíva si život so všetkým, čo prinesie, snaží sa byť sama sebou a veci robí tak ako ich cíti. Hoci je dlhodobo pod drobnohľadom médií je to niečo, čo si užíva. Je rada stredobodom pozornosti, vie ako upútať a pritiahnuť pohľady ľudí. Kim je skrátka chameleón. A okrem iného, rozhodne aj ten vlasový. Jej dvorný kaderník Chris Appleton vykúzlil už tejto populárnej kráske naozaj širokú škálu lookov. Jej vlasové premeny definujú aj vnútorné prežívanie a to, čo v sebe rieši. 

"Moje vlasové premeny súvisia s mojimi pocitmi. Je to o tom, že sa ráno zobudíte a poviete si je čas na zmenu. Potom už len záleží na tom, v akom rozsahu ju potrebujete urobiť," prezradila pre Marie Claire. 

Prečítajte si: Vek je len číslo: Tieto páry sú dôkazom toho, že fungovať to môže aj napriek tomu, že nespĺňate tabuľkovú normu

Mala na sebe červené ohnivé tóny, svoju prirodzenú tmavú, takmer čiernu, či platinovú blond. Občas však pri rýchlych premenách neváha siahnuť ani po parochniach. Robia to mnohé známe krásky, najmä ak potrebujú zmenu, s ktorou nie sú úplne stotožnené, prípadne ide o krátkodobý projekt, ktorý to vyžaduje. 

Čo sa týka dĺžky tej väčšinou zostáva verná, aj keď videli sme ju aj s mikádom, či klasickou dĺžkou kopírujúcou líniu tváre. 

Súvisiace: Ikonický Bruce Willis končí s herectvom: Jeho rodina sa podelila s dojímavými fotkami a spomienkami

Aktuálne má na sebe opäť platinovú blond, po ktorej siahla kvôli Met Gala. Tam mala na sebe ikonické šaty Marilyn Monroe a aby dotiahla celkový styling k absolútnej dokonalosti, zvolila odtieň, ktorý Marilyn milovala. Nie je to však prvýkrát, kedy sme ju takto videli.

"Sú momenty, ktoré si takéto rýchle zmeny žiadajú a toto bol jeden z nich."

 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe