Presunúť na hlavný obsah

Magicky sexi Nela Pocisková: Speváčka v novom klipe s Matúšom Kolárovským ukázala bezchybnú figúru

Slovenské celebrity

Speváčka a herečka Nela Pocisková je synonymom prirodzenej krásy. Okrem pekných čŕt tváre a bezchybnej figúry srší aj šarmom a sexepílom, ktorý je neprehliadnuteľný v jej novom klipe k skladbe "Magnet". Tú predstavila v úvode tohto týždňa.

Spevácka diva Nela Pocisková tento týždeň prišla s letnou novinkou. Je ňou chytľavý song s názvom "Magnet", ktorý naspievala spolu s Matúšom Kolárovským alias Yaelom. 

Rytmickej skladbe nechýba sexi klip. Nela tancuje s tanečnicami zo skupiny KRS Movement. Jej zvodné pohyby perfektne podčiarkujú text piesne, ktorá je o možnom vzťahu ženy s mladším mužom - zajačikom. 

Zajačika stvárnil Matúš Kolárovský, ktorý je od Nely o desať rokov mladší. Do feauturingu bol teda ideálny. Aj samotná speváčka potvrdzuje, že skladbe dodal tú pravú iskru. "Yael, love youuuuuu a ďakujem za tvoju energiu a brutálny feat, ktorý som si tam želala mať," napísala Pocisková na svojom Instagrame. 

Prečítajte si: Najrozkošnejšie bábätko šoubiznisu: Keď uvidíte fotku dcérky Veroniky Nízlovej, hneď vám bude jasné, na koho sa podobá

Nela vo videoklipe v réžii Richarda Raimana doslova zažiarila v outfite, pod ktorým je podpísaná stylistka Sandra Žigová. Speváčka má na sebe biele šortky s vysokým pásom a zlatými gombíkmi, ku ktorým perfektne ladí svetloružové sako z rovnakej kolekcie. Dominantným prvkom outfitu je ligotavý crop top na ramienka, pričom neprehliadnuteľné sú aj strieborné nízke čižmy na ihličkovom podpätku. Party looku dodávajú na zvodnosti ležérne vlny a sexi mačacie oči. 

NeprehliadniteVlasové premeny známych krások: Kto neváha robiť zásadné zmeny a vždy vyzerác chic?

Pocisková sa cez Instagram, na ktorom zverejnila dve ukážky klipu k skladbe "Magnet", poďakovala všetkým členom tímu, ktorí sa na jeho tvorbe podieľali. "Nová skladba Magnet už na YouTube a všetkých streamoch práve teraz," dala do pozornosti speváčka. 

Páči sa vám Nela Pocisková v klipe k piesni Magnet?

spolu hlasovalo 456 ľudí

Áno
315
Nie
141

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe