Presunúť na hlavný obsah

Dvojica, ktorá spolu nikdy nenájde symbiózu: Ak máte takýto vzťah, mali by ste zbystriť pozornosť

Partnerské vzťahy

Vzťahy bývajú komplikovanou záležitosťou. Ak však tvoríte pár, pozostávajúci zo špecifických dvoch znamení je veľká pravdepodobnosť, že si k sebe nenájdete ani časom cestu, hoci sa priťahujete.

Neustále majú pocit, že si musia niečo dokazovať a súperia s vlastným "JA"

Sú páry, ktoré spolu nevedia skrátka vydržať dlhšie ako určitú dobu.Na to aby boli predurčení na  spolužitie, im totiž chýbajú vlastnosti, ktoré by ich udržali pri sebe. 

Charakterizuje ich zmysel pre slobodomyseľnosť, citlivosť, dobrodružná povaha. Napriek tomu, že majú množstvo spoločných vlastností je veľa toho, čo ich zároveň rozdeľuje. Nedokážu spolu udržať rovnaký flow a nastavenie napriek tomu, že sa o to mnohokrát pokúšajú.

Čítajte: Sexuálna výzva, ktorú by mala žena praktizovať čo najčastejšie: Po tomto vás žiadny muž nevymení

Ide totiž o veľmi akčné povahy, ktoré majú tendencie predbiehať jeden druhého a vzájomne medzi sebou súperiť. Neustále majú pocit, že si musia niečo dokazovať a byť lepšími ako ten druhý. Ide o Býka a Strelca. 

Obe povahy sú veľmi silné, dominantné a majú sklony k tomu, aby ich okolie obdivovalo a vzhliadalo k nim. No aj napriek tomu, keď začnú spolu randiť, chcú nájsť pochopenie a porozumenie v umiernenejšej verziii toho druhého. Vzťahy sú medzi nimi maximálne komplikované a mnohokrát vznikajú hádky a škriepky aj bezdôvodne.

Preto podvedome vedia, že k sebe potrebujú asertívnejšie typy, ktoré dokážu tieto ich vlastnosti akceptovať a nejako sa im prispôsobiť. Aj napriek tomu, že tvoria navonok ideálny pár, z dlhodobého hľadiska to spolu neustoja.

Neprehliadnite: Sex, láska a vzťahy: Horoskop na rok 2022 odhalí, čo pred vami partner skrýva  aj to, kto nový má o vás záujem

Je podľa Vás táto dvojica kompatibilná?

spolu hlasovalo 66 ľudí

ÁNO
17
NIE
49

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe