Presunúť na hlavný obsah

Najväčšia premena roka 2022: Vlasy na blond, rapídne zhadzuje kilá a pre zastavenie starnutia je ochotná urobiť čokoľvek

Zahraničné celebrity

Najskôr rapídne schudla 7 kíl za mesiac, vlasy prefarbila na blond a vyhlásila, že ak sa niečoho na svete bojí, tak je to starnutie. Tušíte, o kom je asi tak reč?

Keď sa objavila na červenom koberci na tohtoročnom Met Gala 2022, ihneď na seba strhla pozornosť. Nielen tým, že obliekla šaty, ktoré nosila Marilyn Monroe, ale premenou postavy. Podarilo sa jej kvôli tomu schudnúť 7 kíl za mesiac a to tak, že vylúčila sacharidy a jedla malé porcie pod drobnohľadom osobného trénera a poradcu.

Čítajte viac: Róby z MET GALA 2022: Kim Kardashian prišla v preslávených šatách Marilyn Monroe, komu to pristalo najviac?

Zdá sa však, že ideál krásy a sexsymbol z 50. rokov, filmová hviezda Marilyn Monroe ju drží aj naďalej. Na najnovších snímkach totiž stelesňuje sexsymbol aj ona, v duchu „starej Ameriky“ a 80. rokov. Tak už viete, o kom hovoríme?

Na snímkach v štýle 80. rokov 

Reč je o hollywoodskej hviezde a podnikateľke Kim Kardashian. V najnovšej kampani svojej značky SKIMS sa objavila v štýle 80. rokov minulého storočia. Blond vlasy, trvalá a strieborné jednodielne i celé plavky. Doba, kedy sa ľudia snažili za každú cenu vyniknúť a upútať na seba pozornosť. Nosili sa farby a poriadne divoké, ako je možno vidieť aj na vizáži Kim v tejto kampani. Spoznali by ste ju v nej vôbec? Všimnite si tiež jej postavu – Kim na nej poriadne zapracovala a predvádza na jednej strane stále ženu s krivkami, ale na druhej strane má čoraz viac vyrysovanejšie telo, nevynímajúc brucho.

Kim pritom prišla práve s touto značkou, spolu s Jens Grede. Zameriavajú sa v nej na pozitivitu ženského tela a kriviek, tvarovanie a tiež určovanie veľkosti. Ona sama však priznala, že to, čoho sa bojí najviac je starnutie

Bojí sa starnutia, no vie, ako sa robí biznis

Kim Kardashian otvorene priznáva, že sa bojí starnutia. Krásna onedlho oslávi 42. narodeniny a práve prelom dekády je vždy pre ženu skľučujúci pocit, kedy sa musí naučiť sa s vekom vyrovnať a prijať ho ako fakt. Každej však pomáha niečo iné. Kim sa rozhodla, že je ochotná urobiť pre zvrátenie starnutia čokoľvek. Pre New York Times dokonca povedala, že ak by jej povedali, že musí jesť každý deň hovienka, aby vyzerala mladšie, asi by to skúsila.

Zdá sa, že to zobrala vážne a do vlastných rúk, pretože sa mení zo dňa na deň. To pri nej nie je možno až tak prekvapivé, no tentokrát nejde len o farbu vlasov, či štýl, ale práve o postavu a telo. Uvidíme, kam až je ochotná zájsť. Jedno je však isté, Kim dobre vie, ako robiť biznis a je tak sama sebe tou najlepšou reklamou. Niet divu, že ju mnohé ženy v tomto kopírujú. Buď ju milujete, alebo nenávidíte. Taká je realita. Faktom však je, že Kim sa vždy živila, živí a asi aj bude živiť, telom. A ruku na srdce, ktorá žena nechce vyzerať dobre a stále mlado?

Neprehliadnite: Najkrásnejšiu tvár sveta má podľa vedcov tento hollywoodsky herec: Porazil aj Brada Pitta

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe