Presunúť na hlavný obsah

Najštýlovejšie bary, kde vám pripravia ikonické drinky s puncom výnimočnosti: Toto treba zažiť

Cestovanie

Krásne a štýlové prostredie, dokonalá symbióza chutí a hotová alchýmia miešania tých najlepších drinkov, aké môžete ochutnať. Počas letných dobrodružstiev, rozhodne zavítajte na tieto adresy!

Praha - Monkey Bar

  • Kde: OPLETALOVA 21, 110 00 PRAHA
  • Čo ochutnať: Bursting Monkey, Lemongrass Pop

Pokiaľ hľadáte kombináciu butikového šarmu, mestského vkusu, špičkový, ale nie upätý servis a to všetko s nádychom bláznivosti a sofistikovanosti, tu ste na správnej adrese. Novootvorený Monkey Bar nájdete v stovežatej, u našich susedov. Takže keď v lete plánujete nejaké dobrodružstvá v Prahe, toto si dajte do MUST TRY zoznamu. A to bez preháňania.

Je to čo sa týka vizuálu, ozajstná džungľa v meste, ktorá je útulná a ako stvorená pre pôžitkárov, milujúcich kvalitné gastro a drinky. Vkročte do sveta prvotriednej a trendy mixológie v magickom prostredí. Určite vyskúšajte ich vlastný cocktail Bursting Monkey, či Lemongrass Pop. 

Nasávajte, príjemnú uvoľnenú atmosféru a užite si kombinácie skutočne vyvážených a netradičných chutí. Pokaiľ patríte medzi milovníkov gastro alchýmie, tu ju nájdete. 

"Uvoľnené, a napriek tomu živé miesto ponúka unikátne prepojenie modernej klasiky a spoločenského stolovania s avantgardnými nápojmi. No a to všetko v rytme veľkomesta."

"Náš kulinársky repertoár zahŕňa aj moderné prístupy k stravovaniu. Sme fanúšikovia spoločenského stolovania a zdieľania jedinečných chutí. Lahodné tapas a novo interpretovaná klasika sa u nás skvele dopĺňajú s ginom a tonikom a hudobnými rytmami od tých uvoľnenejších až po tanečnejšie."

Bratislava - Mirror Bar

  • Kde: Radisson Blu Carlton Hotel, Hviezdoslavovo nám. 3, 811 02 Bratislava
  • Čo ochutnať: Terrae, Manhattan

Miesto, kde sa spája umenie a príroda, jedinečnosť s elementmi života. Objavte novú dimenziu chutí, vôní a pôžitku. Mirror Bar vás prostredníctvom svojich jedinečných coctailov prenesie do úplne nového sveta, v ktorom je v rovnováhe divoká príroda s prelomovým umením. Počas potuliek našim hlavným mestom určite odporúčame zastaviť sa v týchto priestoroch. Zaručene si tu prídete na svoje, tak po vizuálnej stránke aj vrámci pôžitkov!

"Nové coctail menu zahŕňa drinky, ktoré vytvárajú celý kolos príbehov z ďalekých kútov sveta a píšu novú éru zážitkov prepojených priamo s prírodou. V Mirror bare nájdete nesmrteľnú americkú klasiku, obľúbený Manhattan s chuťou kukurice a raže, ktorý spája whiskey s lokálnym sladkým vermouthom. Drink Geisha definuje dokonalú kombináciu ginu s ružovým vermouthom doplnený o organics tonic. Tento coctail zobrazuje japonský pohľad na prírodu s omamnou vôňou čerešňových kvetov."

"Kategória Art kokteilov predstavila umelecké smery, ako je kubizmus, surrealizmus, futurizmus či minimalizmus. Nature drinky sa zase viažu na elementy života ako sú voda, zem, vzduch a oheň. Drink Terrae predstavuje rytmus zeme a jej energiu od počiatku ľudskej éry. Sladkokyslá chuť s banánovými tónmi zobrazuje symfóniu života, ktorú precítite všetkými piatimi zmyslami."

Budapešť - Jardín Bar

  • Kde: Dob u. 16, Budapest, 1072 Maďarsko
  • Čo ochutnať: Cosmopolitan, Orange Blood

Keď si chcete užiť ruch centra mesta, no s trochu odľahlejšou a intímnejšou atmosférou, určite v Budapešti odporúčame Jardín Bar. Nachádza na ulici plnej zelene a je jedným z najluxusnejších a najunikátnejších coctailových miest v Maďarsku. Vyznačuje sa moderným dizajnom a stredomorskou atmosférou.

Zavesené listy hera padajúce zo stropu, dokonale ladia s tmavohnedými stenami a dreveným nábytkom z čerešne. Teplé svetlo veľkých jantárových žiaroviek vytvára dokonalú atmosférun na tomto malom, no neuveriteľne útulnom mieste.

Má to tu skrátka štýl, výnimočnú atmosféru. Je to ideálne útočisko na oddych a dobitie bateriek, či zlepšenie nálady. Nájdete tu hádam všetky druhy coctailových variácií, od staromódnych zmesí až po tropické chute. To všetko dotvorené špecifickým a cool stylingom.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe