Presunúť na hlavný obsah

Svetové víťazky Elite Model Look: O tom, že Slovenky a Češky patria medzi najkrajšie ženy, už nepochybuje asi nikto

Modeling

O tom, že Slovenky a Češky patria medzi najkrajšie ženy sveta, už nepochybuje asi nikto. Česká republika je najúspešnejšou krajinou najprestížnejšej modelingovej súťaže na svete. Národné víťazky Schwarzkopf Elite Model Look pre Českú republiku, dobyli aj víťazné priečky.

Prvá bola Linda Vojtová, ktorá vyhrala svetové finále v Ženeve v roku 2000. Druhá bola Denisa Dvořáková, ktorá zvíťazila v roku 2006 v Marrákeši. Na ich úspechy nadviazala Eva Klimková v Číne v roku 2013 a rok po nej, taktiež v Číne, Barbora Podzimková. Jana Tvrdíková si odniesla trofej z Lisabonu v roku 2016 a online víťazkou posledného "pandemického" roku 2021 sa stala Amélie Konšelová. Za Slovensko zvíťazila v roku 2003 Denisa Dvončová v Singapure a Andrej Chamula v roku 2019 v Paríži.

Čítajte viac: VIDEO: Mentori svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look: Po boku Michaely Kocianovej sa objaví tento (ne)známy muž

„Tento rok sa do projektu Schwarzkopf Elite Model Look prihlásili statisíce mladých ľudí viac než sto národností z celého sveta. Do Prahy na finále priletí TOP 20 žien a TOP 10 mužov a sústredenie prebehne v nádhernom hoteli Andaz. Samotný galavečer sa uskutoční v Španielskej sále Pražského hradu. Som zvedavý, ako dopadnú zástupcovia zo Slovenska,“ hovorí Saša Jány, producent svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look.

Neprehliadnite: VIDEO: Schwarzkopf Elite Model Look 2022 Slovensko pozná svojich víťazov

- Najčítanejšie -