Presunúť na hlavný obsah

Prebúdzate sa v noci medzi 3:00-5:00? Magický význam tohto času prezrádza veľa o vašej budúcnosti

Zábava

Aj takáto, na prvý pohľad zanedbateľná, drobnosť, dokáže veľa prezradiť. Tušili ste, že sa vďaka tomuto času môžete veľa dozvedieť o budúcnosti?

Dané časové rozmedzie môže odovzdávať významnú správu, ktorá vás má posúvať ďalej

Spánok je pre naše telo absolútna nevyhnutnosť. No mnohokrát ho narúša nočné budenie, ktoré znižuje jeho kvalitu po všetkých stránkach. Hoci veľmi často je za to zodpovedný len stres a vnútorná nervozita. Tradičná čínska medicína toto budenie sa v rovnakú hodinu pripisuje ľudským orgánom v tele, ktoré prekonajú obdobie samoregulácie. Môže to však byť spôsobené zdravotnými problémami, emocionálnymi ťažkosťami, či znakom duchovného prebudenia.

Najmä však, ak sa to deje medzi 3:00 a 5:00 ráno. Pokiaľ vás takéto vstávanie trápi dlhodobo a opakuje sa to v daný čas, môže ísť o niečo celkom iné. Tzv. magický dátum, ktorý prezrádza veľa o vašej budúcnosti. 

Mohlo by vás zaujímať: Myslela som si, že mám po boku toho najlepšieho muža. Na večeri s priateľmi som sa však dozvedela bolestivú pravdu

Čo sa týka duchovného hľadiska, môže to znamenať, že chce s vami nadviazať spojenie vyššia sila. Hovorí sa, že je to prvý krok k tomu, aby ste duchovne rástli a  prebudili sa. Hneď ako sa prebudíte, skúste sa zamyslieť nad tým, čo sa vám snívalo a zapíšte si to na papier. Sny môžu odovzdávať významnú správu, ktorá má posúvať ďalej aj keď si to nepripúšťame. 

Pozrite sa na svom život komplexne. Práve pravidelné prebúdzanie je signálom, že je na čase urobiť zásadné zmeny, či rozhodnutia, ktoré sa vás dotknú viac, než chcete. Možno zmeny, ktoré budú ťažké a niekedy aj nepríjemné, no naozaj pozitívne prestavia vašu budúcnosť. 

Skúste v tomto čase počas prebudenia dychové cvičenia, ktoré upokoja telo aj myseľ, výborná je meditácia. Dáte tak hlave a predovšetkým svojmu mozgu signál, že ste uvoľnení a postupne tak prídete aj na to, kam sa v živote uberať a aké rozhodnutia pre vás budú ideálne. Snažte sa počúvať vnútorný hlas, intuícia v tomto smere nesklame.

Neprehliadnite: Strávila som s ním vášnivú noc: Keď som sa ráno prebudila, zistila som, že je poriadne bohatý, malo to však háčik

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe