Presunúť na hlavný obsah

Letné aférky nemusia skončiť len rozpadom vzťahu, či neželaným tehotenstvom: Ja som stratila viac ako som predpokladala

Partnerské vzťahy

Príchuť letnej aférky môže byť skutočne viac ako len trpká. Svoje o tom vie aj Eva. Kvôli jednej noci, stratila oveľa viac ako si dokázala predstaviť.

Keď sa život zmení od základov

Eva žila v šťastnom manželstve. Mala po svojom boku muža, ktorého ľúbila, vychovávali dve deti a dobre si rozumeli. Vzťah medzi Evou a jej manželom Petrom bol síce viac pragmatický ako emocionálny, no naozaj sa mali radi. Boli zohratí, dopĺňali sa a všetko, čo spolu vytvorili budovali roky a záležalo im na to. Mali stabilnú prácu, v ktorej boli úspešní. 

"Podľa mňa navovok naše manželstvo pôsobilo ako dokonalé. To čo mi však veľmi chýbalo bola iskra, ktorá sa medzi nami vytratila. Náš sexuálny život bol vlastne na bode mrazu. Všetko, čo sa medzi nami odohrávalo bolo skôr stereotypné. Peter to vedel, no jemu to tak vyhovovalo."

 Čítajte: Najväčšia výhra mužov, keď im ženy v posteli dovolia urobiť toto: Spravia všetko pre to, aby si to žena užila

Keď Eva išla na každoročnú dámsku jazdu s kamarátkami, netušila že jej to zmení život. Vždy chodili na Ibizu, lebo to tam poznali a táto lokácia im bola blízka. Jazdili tam 10 rokov a vytvorili si tak dobré zázemie, mali tam množstvo známych a všetci v okolí ich apartmánu ich poznali. 

"Josého som roky vnímala ako super kamoša. Bol to miestny barman. No nikdy by mi nenapadalo, že to, čo sa medzi nami stane, zmení môj život od základov. A presne to sa stalo. Jeden večer (nebudem sa vyhovárať na alkohol) sme spolu jednoducho skončili v posteli. Milovali sme sa tak vášnivo ako som to s Petrom nezažila nikdy. A ťahali sme to takto spolu naozaj dlho. Pravidelne lietal do Bratislavy, vždy sme si spolu užili a bolo. Nič viac. No môj muž sa to po pol roku dozvedel. Úplnou zhodou náhod mal pracovný meeting v hoteli, kde som mala s Josém rezervovanú izbu. Stretli sme sa na recepcii, takže niečo popierať nemalo zmysel. Všetko mu odrazu do seba začalo zapadať."

Peter zbalil seba, deti a od Evy odišiel. Bez jediného slova. Nechcel ju už vidieť. Dcéry mali dosť rokov na to, aby sa rozhodli pri kom chcú byť. A vybrali si otca. Pri rozvode Eva so všetkým súhlasila. Nemala dôvod bojovať. A vlastne ani nechcela. 

"Kvôli letnej aférke som stratila všetko. Rodinu, muža, ktorý ma miloval a vlastne aj samú seba."

Neprehliadnite: Môj muž mal sexuálnu úchylku, ktorá vyplávala na povrch až po rokoch: Všetko to začalo kolotočom mileniek

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe