Presunúť na hlavný obsah

Miesta, kde stretnete v lete kráľovskú rodinu: Na tieto nedajú monarchovia dopustiť!

Zahraničné celebrity

Ak ešte len vyberáte letnú dovolenku, inšpirujte sa miestami, na ktoré nedajú členovia kráľovskej rodiny dopustiť. Mnohé z nich sú totiž dostupné aj pre bežných smrteľníkov.

Malorka a princezná Diana

Ak si myslíte, že členovia kráľovskej rodiny uprednostňujú skryté pláže niekde v Karibiku, mýlite sa. Členovia monarchie nedajú v letných mesiacoch dopustiť na európske destinácie. Napríklad princezná Diana každý rok cestovala na pláže s tyrkysovou vodu na Malorku.

Prečítajte siOkúzľujúca Reese Witherspoon nestarne: Vedľa svojej dcéry vyzerá ako jej rovesníčka, ich podoba vyráža dych

Trávila tu veľa času s Charlesom, keď ešte nemali deti, potom aj so synmi a dokonca ja po rozvode. Učarovalo jej okrem iného aj spájanie kultúr, ktoré sa tu prelínajú. Premiešala sa tu rímska, arabská, španielska, francúzska a veru to aj cítiť. 

Ostrovy Scilly a princ William s rodinou

Toto miesto milovala Diana, ale dnes na neho nedá dopustiť aj princ William s rodinou a navštevujú ho každé leto. Ostrovy Scilly sú súostrovie v Anglicku, nachádzajúce sa pri pobreží Cornwallu.

Síce ide možno o netradičnejšiu destináciu, no dokáže ponúknuť naozaj veľmi veľa. Je tu nádherná a jedinečná fauna, flóra a na miestnych plážach si budete pripadať ako v Karibiku. 

Mykonos a princ Harry

Na grécky ostrov Mykonos lieta princ Harry roky. Kým bol mladší, chodil si sem užívať párty život, aktuálne vie oveľa viac oceniť miestnu kykladskú architektúru, staré veterné mlyny, tyrkysové more a autentickú kuchyňu, ktorú tu nájdete.

Prečítajte siMonica Bellucci prezradila tajomstvo krásy: Ak s tým začnete po 30-tke, budete vyzerať príťažlivo a zastavíte starnutie

Pokiaľ milujete malebné úzke uličky, čarovné reštaurácie a večer plážové diskotéky, tu si prídete na svoje. Mykonos ponúka jednoducho pre každého niečo!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe