Presunúť na hlavný obsah

Inšpiráciu hľadá aj v mame svojho muža: Fashion momenty Meghan Markle, pri ktorých vzdala hold Diane

Zahraničné celebrity

Móda sa neustále opakuje. A toto je jasným dôkazom. Sympatická Meghan Markle sa dodnes v mnohých prípadoch inšpiruje kúskami, ktoré milovala ešte princezná Diana.

Podobný štýl aj vystupovanie

O tom, že módne trendy sa opakujú niet pochýb. Vidíme to v kolekciách najúspešnejších návrhárov, ale aj na stylingoch mnohých celebrít. A Meghan Markle nie je výnimkou. Tá je od roku 2016 v absolútnom hľadáčiku všetkých novinárov. Keď sa totiž potvrdil jej vzťah s princom Harrym, začalo sa všetko okolo nej riešiť vo veľkom.

Prečítajte siPes ako memento dobrej rodiny: Britskí monarchovia nedajú na 4-nohých chlpáčov dopustiť

Minulosť, vzťahy, herecká kariéra, správanie, vystupovanie a v neposlednom rade aj šatník. Už vtedy si bulvárni novinári všimli, že v mnohom pripomínajú jej stylingy princeznú Dianu. Niektorí hovorili, že sa jej chce podobať a kopíruje ju. No ak si to zhrnieme, pravidlá monarchie  sú aj pri obliekaní tak prísne, že strihy a materiály sa opakujú. 

Sám Harry sa vyjadril, že mu v mnohom pripomína jeho mamu. 

"Majú množstvo spoločných vlastností a čŕt. Myslím, že aj to je jedným z dôvodov, prečo som sa do nej zamiloval. Je tak krásna, svojská, milujúca, odhodlaná, dobro je pre ňu v živote veľmi podstatné a snaží sa ho okolo seba šíriť. Presne ako moja mama,"  prezradil Harry pre The Times.

Dokonca to, že čaká dcérku Lilibet Dianu, oznámila v rovnaký deň ako kedysi oznámila svoje druhé tehotenstvo princezná Diana. Skutočne mnoho vecí robí ako ona. Zároveň má krehkú dušu, je svojská, a nepoprie v sebe dávku rebelstva.

Prečítajte siKate Middleton má o budúcnosti svojich detí jasnú predstavu: Takto vidí svoje ratolesti

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe