Presunúť na hlavný obsah

Oslávili 4. výročie svadby a 16 rokov, odkedy sú spolu: Moderátorka Lenka Raimanová Šóošová ako éterická nevesta

Slovenské celebrity

Každý máme v živote deň, ktorý ho prepísal. U jednej z našich najobľúbenejších moderátoriek Lenky Šóošovej je to 18-ty august, kedy prijala priezvisko Raimanová.

Charizmatická televízna moderátorka Lenka Raimanová Šóošová a jej manžel Richard Raiman sú jasným dôkazom, že láska v šoubiznise môže byť pevná a trvácna. Dvojica je spolu viac ako 15 rokov. Lenka a Richard tvoria skutočne nádherný a ukážkový pár. Vychovávajú spolu dvoch synov Riška a Rolanda, ktorí im robia radosť každý deň.

Prečítajte siĎalšia krásna svadba vo svete hokejistov: Peter Cehlárik mohol na svojej neveste oči nechať, prvé FOTO zo svadby

Aj Lenka, aj Richard sú úspešní v tom, čo robia, perfektne sa dopĺňajú a prežili si toho spolu už naozaj veľmi veľa. Osemnásty august je pre nich nezabudnuteľný, výnimočný. Práve v tento deň si totiž povedali svoje životné "áno". 

Moderátorka pri tejto príležitosti ukázala krásny záber zo svadby, ktorý je plný lásky. "Ako keby sme nevedeli, ktorou nohou máme vykročiť z kostola. Dnes viem, že sme vykročili tou správnou. Ďakujem, že ma vieš stále rozosmiať, aj keď mám pocit, že sa mi zrútil svet, že sa vieme stále počúvať a aj za to, že keď ťa skoro ráno budím, že som nabúrala, vstaneš s úsmevom, pomôžeš a zagratuluješ k výročiu. 4. výročie svadby, 16 rokov spolu," napísala Lenka na svojom Instagrame. 

Prečítajte siVIDEO: Tanečnica Iveta Tkáčová o výchove novej generácie: Nie je dôležité vyhrávať, ale užívať si tú cestu k víťazstvu

Bola nádherná nevesta, priam éterická. Minimalistické a skvele padnúce biele šaty doplnila kvetinovým vencom namiesto závoja. V ruke držala kyticu bielych kvetov. Manželom zagratulovalo k výročiu svadby viacero známych osobností i fanúšikov. 

Páči sa vám Lenka ako nevesta?

spolu hlasovalo 292 ľudí

Áno
262
Nie
30

- Najčítanejšie -