Presunúť na hlavný obsah

Nevera, či zamilovanosť do toho nepravého: Prvý septembrový víkend buďte obozretní, ak ste narodení v tomto znamení

Partnerské vzťahy

Tento víkend by mali byť obzvlášť opatrní ľudia, narodení v jednom znamení zverokruhu. To, čo sa im bude diať, neprinesie žiadne pozitíva. Budú musieť čeliť komplikáciám aj náročným emočným procesom.

Aj náročné dni vás napokon môžu posunúť ďalej

Čaká vás víkend, na ktorý budete chcieť zrejme čo najskôr zabudnúť. Žiaľ v tomto smere nie sme poslami dobrých správ. Počas dvoch dní, ktoré vás čakajú sa totiž vo vašom živote stanú zásadné zmeny, ktoré ovplyvnia vaše ďalšie smerovanie. Ono v konečnom dôsledku, si možno s odstupom času poviete, že to tak malo byť a budete to vnímať inak. No v aktuálnom dianí si veľa vecí pretrpíte. Týkať sa vás to bude, pokiaľ ste sa narodili v znamení Leva. Práve tí by si na určité situácie mali dávať pozor.

Prečítajte si: Sexuálne TABU, o ktorom muži tajne snívajú: Splniť im ho dokážu len tie najodvážnejšie ženy bez zábran

Neminie vás nevera, ktorej budete sami svedkom. Váš partner sa dlhodobo správal zvláštne a mnohé veci ste si nevedeli vysvetliť. Teraz konečne pochopíte súvislosti a všetko, čo sa okolo vás dialo. To, čo však uvidíte, vám zlomí srdce a nebudete to vedieť zo začiatku spracovať.

Začnete pochybovať sami o sebe, o svojich schopnostiach a emočnom nastavení. To je však chyba. Dôležité je aby ste z nevery partnera prestali obviňovať seba. Potom sa budete vedieť a môcť posunúť ďalej. 

Tí nezadaní sa zase zaľúbia do niekoho nesprávneho. Ideálne je, ak si pripustíte, že takéto platonické zaľúbenie nikam nevedie a že jediné, čo dosiahnete je vlastné trápenie sa. Zabudnite na vzťahy, ktoré sú vopred predurčené na zánik. Občas je oveľa lepšie byť sám so sebou ako skočiť do niečoho, pri čom vlastne cítime, že to nebude fungovať. 

Mohlo by vás zaujímať: Môj muž mal sexuálnu úchylku, ktorá vyplávala na povrch až po rokoch: Všetko to začalo kolotočom mileniek

- Najčítanejšie -