Presunúť na hlavný obsah

Coco je verná kópia svojej mamy: Dcéra Moniky z Priateľov dovŕšila dospelosť, ich spoločná fotka berie dych

Zahraničné celebrity

Kultový sitkom Priatelia zaručil slávu viacerým hercom a herečkám. Nepochybne to platí aj o Courteney Cox, ktorá v ňom stvárnila puntičkársku Monicu. Herečka sa stala hrdou mamou dcéry Coco. Ich podoba je do oči bijúca.

Cox bude čo nevidieť v klube 60-tničiek. 58-ročná herečka získala slávu a popularitu vďaka seriálu Priatelia, ktorý je typický pre 90. roky. A napriek desaťročiam sa stále teší veľkej obľube. 

Cox v ňom hrala postavu Monicy Gellerovej, sestru seriálového Rossa. Mnohým fanúšikom prirástla k srdcu a cez médiá sa zaujímali aj o herečkin súkromný život. Ak ste boli medzi nimi, určite vám neuniklo, že Courteney mala štrnásť rokov trvajúce manželstvo s hudobníkom Davidom Arquettom. Rozvod prišiel v roku 2013. 

Prečítajte si: Po svojej mame zdedila šarm i sexepíl: Dcéra bohyne Monicy Bellucci vyzerá ako diva a bábika zároveň!

Z hviezdneho manželstva vzišla dcéra - Coco Arquette. Herečka veľmi rada spomína na obdobie, keď bola jej princezná ešte malá. Na svojom Instagrame pravidelne zverejňuje zábery z obdobia dcérinho detstva. 

Spravila tak tiež pri príležitosti dcérinej osemnástky. "Všetko najlepšie k 18-tim narodeninám, Coco! Som taká hrdá, že som tvoja mama. Si odvážna, múdra, chytrá, zábavná, jedinečná a krásna s tým najväčším srdcom. Už sa nemôžem dočkať, čo bude ďalej. Milujem ťa," napísala Cox svojej už dospelej dcére. Ku gratulácii pridala aj pár záberov, tie aktuálne z pláže doplnila spomienkovými. 

Prečítajte siDcéra hereckej ikony Salmy Hayek pózuje v prestížnom módnom časopise: Podoba s jej mamou je až neuveriteľná

Ľuďom hneď udrela do očí ich podoba. Coco je celá mama! "O môj Bože! Dvojičky," znie jeden z komentárov pod herečkiným príspevkom. 

Tiež si myslíte, že sú ako dvojičky?

spolu hlasovalo 718 ľudí

Áno
12
Nie
706

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe