Presunúť na hlavný obsah

Ďalšia známa Slovenka, ktorá zdedila krásu po mame: Emma Drobná ukázala najdôležitejšiu ženu svojho života

Slovenské celebrity

Emmu Drobnú netreba zvlášť predstavovať, v šoubiznisom svete sa pohybuje už nejaký ten rok, popularitu jej priniesla výhra v SuperStar. Talentovaná speváčka žne jeden úspech za druhým, dnes nie je len počúvanou interpretkou, ale i sledovanou módnou ikonou. Okrem toho je obdivovaná aj za svoju prirodzenú krásu, ktorá neunikla ani prestížnej kozmetickej značke. Z nedávneho záberu Emmy s mamou môžeme bezpochyby tvrdiť, že krásu zdedila práve po nej. Veď posúďte sami.

Emma Drobná nepatrí len k najpopulárnejším umelkyniam na Slovensku, ale zároveň aj k najlepšie oblečeným celebritám. V móde je rovnako doma, ako v speve. 

Charizmatická interpretka neunikla ani oku legendárnej kozmetickej značke YSL Beauty, s ktorou spolupracuje. Emma má totiž veľmi súmernú a fotogenickú tvár, ktorá dokonale reprezentuje prirodzenú krásu. A tú zdedila po mame Márii. Dôkazom je ich spoločná fotka, s ktorou sa speváčka podelila cez svoj príbeh na Instagrame. 

Prečítajte si: Po jej boku je jeden z najštýlovejších mužov: Priateľ Emmy Drobnej, Filip Šebo zmenil účes a pristane mu to

"Mama," takto stručne opísala svoj príspevok, do ktorého pridala aj emóciu v podobe bieleho srdiečka, ktoré symbolizuje čistú lásku. Je vidno, že majú ukážkový vzťah. Napokon, aj samotná Mária zverejnila pár záberov s dcérou. Vznikli počas ich dovolenky v slnečnom Španielsku. 

Prečítajte siVlasové inšpirácie v podaní známych Sloveniek: Na jeseň skúste tieto stylingy

Myslíme si, že Emma je celá mama. Ako to vidíte vy? 

Podobá sa vám speváčka na svoju mamu?

spolu hlasovalo 80 ľudí

Áno
33
Nie
47